Tomaszowskie Targi Pracy cieszyły się dużym zainteresowaniem [ZDJĘCIA]
20 marca w hali sportowej przy II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim odbyła się druga edycja Tomaszowskich Targów Pracy pod hasłem „Edukacja – Praca – Służba”. Wydarzenie zgromadziło pracodawców, przedstawicieli szkół i uczelni, służby mundurowe, doradców zawodowych oraz osoby poszukujące zatrudnienia i planujące swoją przyszłość zawodową.
Przeczytaj też: Tomaszowskie Targi Pracy z coraz większym zainteresowaniem [ZDJĘCIA]
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze