Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 00:07
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Gm. Obsza: Będą odszkodowania za gradobicia
Gm. Obsza: Będą odszkodowania za gradobicia
Około 200 rolników z gminy Obsza zostało poszkodowanych przez gradobicie, które nawiedziło te tereny w drugiej połowie lipca. Wnioski z informacjami o skali zniszczeń były przyjmowane do połowy sierpnia, potem zweryfikowała je komisja. Zestawienie szkód ma być przekazane wojewodzie lubelskiemu. 30.08.2017 17:18
Zamość: O XIX-wiecznym podróżniku w Arsenale
Zamość: O XIX-wiecznym podróżniku w Arsenale
W sobotę, 26 sierpnia, o godz. 16 w zamojskim Arsenale odbyła się prelekcja nt. Leona Barszczewskiego, polskiego podróżnika i fotografa. Wykład-pogadankę o polskim podróżniku wygłosił Igor Strojecki, prawnuk Barszczewskiego i autor wystawy, którą można oglądać do końca września. 30.08.2017 16:15
Reklama
Zamość: Lisy grasują na osiedlach
Zamość: Lisy grasują na osiedlach
Do naszej redakcji zadzwonił czytelnik, który opowiedział o lisach grasujących na terenie miasta. Zwierzęta pojawiają się zazwyczaj w godzinach wieczornych. Lisi problem istnieje m.in. na osiedlu Kilińskiego czy Zamoyskiego. – Czy da się coś z tym zrobić? – pyta czytelnik. 30.08.2017 15:00    2    1
Łabunie: Matki, mamy, mateńki - wyniki gminnego konkursu
Łabunie: Matki, mamy, mateńki - wyniki gminnego konkursu
"Różne oblicza matki, mamy, mateńki" - pod takim hasłem odbył się X Jubileuszowy Konkurs Gminny pod patronatem wójta gminy Łabunie i proboszcza miejscowej parafii zorganizowany w Roku 300-lecia Koronacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Nagrody przyznawane były za prace plastyczne, literackie i fotografie. 30.08.2017 14:00
Gm. Mircze: Kartonowe pudła z glukozą wyrzucone w krzaki w Łaskowie
Gm. Mircze: Kartonowe pudła z glukozą wyrzucone w krzaki w Łaskowie
Hrubieszowscy policjanci próbują ustalić, skąd w zaroślach w Łaskowie (gm. Mircze) znalazły się 74 pudła pełne butelek z glukozą. Jeśli znajdą człowieka, który wyrzucił tam specyfik, będzie mu groziło do 2 lat pozbawienia wolności. 30.08.2017 13:28
Zamość: Nowi mieszkańcy zoo
Zamość: Nowi mieszkańcy zoo
Tak to jest, kiedy ona i on mają się ku sobie. Wcześniej czy później pojawia się owoc ich zbliżenia. Tak też było w przypadku Belli i Nikodema. W zamojskim ogrodzie zoologicznym pod koniec lipca na świat przyszedł mały wielbłąd. 30.08.2017 13:00    1
Gm. Ulhówek: Rolnicy z Rzeplina bawili się na dożynkach (ZDJĘCIA)
Gm. Ulhówek: Rolnicy z Rzeplina bawili się na dożynkach (ZDJĘCIA)
Parafiada, czyli dożynki zorganizowane przez parafię pw. Narodzenia Św. Jana Chrzciciela odbyły się w weekend w Rzeplinie. 30.08.2017 12:15
Zamość: Kładka za Nadszańcem się sypie. Dlatego ją zamknięto
Zamość: Kładka za Nadszańcem się sypie. Dlatego ją zamknięto
Jest stara, zużyta, spróchniała, a przez to korzystanie z niej stało się niebezpieczne. Dlatego drewniana kładka za Nadszańcem w Zamościu została częściowo rozebrana i zamknięta. 30.08.2017 12:09    1
Gm. Biłgoraj: Wypadek między Korczowem a Majdanem Starym. Ciągnik rozpadł się na części
Gm. Biłgoraj: Wypadek między Korczowem a Majdanem Starym. Ciągnik rozpadł się na części
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek (29 sierpnia) w nocy na trasie między Koczowem a Majdanem Starym w gm. Biłgoraj. Rolniczy ciągnik zderzył się tam z osobowym fordem. Ursus rozpadł się na części. Uczestnicy wypadku zostali przewiezieni do szpitala. 30.08.2017 11:35
Zagroda Guciów jednym z 7 cudów Polski? Głosujcie w plebiscycie National Geographic
Zagroda Guciów jednym z 7 cudów Polski? Głosujcie w plebiscycie National Geographic
Jeszcze tylko do czwartku 31 sierpnia można wspierać Zagrodę Guciów, która w plebiscycie magazynu National Geographic walczy o tytuł w jednego z 7 cudów Polski. Głosowanie odbywa się w internecie. 30.08.2017 10:21    4
Zaginęła 16-letnia dziewczyna. Gdzie jest Angelika Świejko
Zaginęła 16-letnia dziewczyna. Gdzie jest Angelika Świejko
Bialscy policjanci poszukują 16-letniej Angeliki Świejko z Piszczaca. Dziewczyna wyszła z domu w ostatnią sobotę i nie wiadomo, co się z nią później stało. 30.08.2017 09:45
Zamość: Nauczyciele też się kształcą. I otrzymują za to awanse (LISTA, ZDJĘCIA)
Zamość: Nauczyciele też się kształcą. I otrzymują za to awanse (LISTA, ZDJĘCIA)
Dokładnie 92 nauczycieli ze szkół w regionie odebrało we wtorek (29 sierpnia) w Zamościu akty awansu zawodowego. Uroczystość odbyła się w zamojskim magistracie z udziałem prezydenta Andrzeja Wnuka i Moniki Żur, kierownika zamojskiej Delegatury Lubelskiego Kuratorium Oświaty. 30.08.2017 08:42    3
Komarów-Osada: Już po konkursach. Są nowi dyrektorzy szkół i przedszkola
Komarów-Osada: Już po konkursach. Są nowi dyrektorzy szkół i przedszkola
Władze gminy Komarów-Osada rozstrzygnęły konkursy na stanowiska placówek oświatowych. Wiadomo, kto teraz kierować będzie gminnymi szkołami i przedszkolem. 30.08.2017 08:00
Stare grzechy
Stare grzechy
Trzy mecze bez zwycięstwa to seria, która Tomasovii przytrafiła się ostatnio dokładnie rok temu. Czyżby sierpień niebiesko-białym nie służył? 30.08.2017 07:50    1
Walec z Łukowej
Walec z Łukowej
Po ubiegłotygodniowej niemocy z Sokołem ekipa Marka Hyza odzyskała skuteczność, rozbijając w Miączynie Olimpię aż 6:2. Miejscowi nie sprawili więc prezentu Mateuszowi Wasilewiczowi, który w dniu meczu stawał na ślubnym kobiercu. 30.08.2017 07:45
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama