W najbliższym czasie planowana jest przeprowadzka do nowej siedziby przy ul. Grabowieckiej, gdzie na blisko 10000 m2 prowadzona będzie działalność w zakresie usług z branży drogowej oraz produkcji i montażu wszelkich systemów ogrodzeniowych. Podstawowa działalność firmy – usługi zakresu budownictwa drogowego – jest kontynuacją rodzinnej tradycji.
– W latach młodości przyglądałem się firmie mojego ojca, pracowałem u niego na budowach, aby w końcu, po ukończeniu studiów kierunkowych na WAT równolegle otworzyć swoją działalność o tym samym profilu. Działamy na zasadach konsorcjum, co daje nam ogromny potencjał zarówno finansowy, personalny, jak i sprzętowy – przyznaje Tomasz Czajkowski, szef firmy 3B.
W kilka lat od rozpoczęcia działalności zakres usług świadczonych przez firmę poszerzył się o produkcję oraz montaż ogrodzeń betonowych.
Od kilku lat firma współpracuje z producentami ogrodzeń kutych, poszerzając ofertę o kolejne asortymenty. Firma realizuje usługi nie tylko dla regionu, ale i dla klientów z całej Polski.
Tak szeroki asortyment oferowanych produktów oraz usług pozwala firmie realizować zarówno duże zadania inwestycyjne, jak też zmieniać wizerunek posesji prywatnych inwestorów. Profesjonalne podejście do klienta, jakość produktów i usług, umożliwiają firmie spokojny, zrównoważony rozwój w długim horyzoncie czasowym.
Poza działalnością biznesową firma angażuje się w działalność społeczną, wspierając finansowo lokalne przedsięwzięcia i inicjatywy.
W planach rozwojowych firmy na najbliższe lata jest realizacja kolejnego projektu unijnego

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze