Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:50
Reklama

Wrota Kultury

Wrota Kultury to nowy obiekt w Zamościu, który otwarto w murach zabytkowej twierdzy przy ulicy Królowej Jadwigi 2. Powstał w sierpniu 2017 roku z zaangażowania osób, które chciały ożywić życie kulturalne w Zamościu.
Wrota Kultury
Autor: Wrota Kultury

Budynek otoczony jest piękną zielenią, którą można podziwiać z okien lub tarasu. Wystrój wnętrza został zaaranżowany tak, by można było w nim zorganizować spotkania biznesowe lub przyjęcia okolicznościowe. Na jego terenie znajdują się trzy nowoczesne studia, które posiadają powierzchnię od 70 do 130 m2. Wszystkie pomieszczenia połączone są ze sobą drzwiami, dzięki czemu można organizować jeden wspólny duży event lub oddzielne mniejsze wydarzenia.

 – Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł zorganizować event, urodziny czy wydarzenie kulturalne tak, jak lubi. Udostępniamy miejsce i swoje doświadczenie. Po zainteresowaniu widzimy, że czegoś takiego brakowało w naszym mieście – mówi szef i założyciel Wrót Kultury Jacek Możdżonek

Wnętrze Wrót Kultury utrzymane jest w stonowanych barwach bieli i szarości, w stylu eko-industrialnym. Przestrzeń można wykorzystać w zależności od potrzeb spotkania i preferencji klienta. Ponadto Wrota Kultury oferują klientom usługi dodatkowe: BarBus, który można wykorzystać do celów promocyjnych imprez i eventów oraz profesjonalny makijaż. W najbliższym czasie zostanie otwarty także drink bar dla gości. 

Wrota Kultury cieszą się coraz większym zaufaniem klientów z regionu, o czym świadczy organizowanie różnorodnych imprez: od urodzin i spotkań towarzyskich, po gale i imprezy takie jak Podsumowanie Zamojskiego Roku Turystycznego 2017.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
marzena 25.01.2018 18:38
Spotkania towarzyskie Duży plus .A po imprezie skok na bara bara ul. Graniczna 16 b a tam uciechy życia

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama