Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 03:58
Reklama

Wrota Kultury

Wrota Kultury to nowy obiekt w Zamościu, który otwarto w murach zabytkowej twierdzy przy ulicy Królowej Jadwigi 2. Powstał w sierpniu 2017 roku z zaangażowania osób, które chciały ożywić życie kulturalne w Zamościu.
Wrota Kultury
Autor: Wrota Kultury

Budynek otoczony jest piękną zielenią, którą można podziwiać z okien lub tarasu. Wystrój wnętrza został zaaranżowany tak, by można było w nim zorganizować spotkania biznesowe lub przyjęcia okolicznościowe. Na jego terenie znajdują się trzy nowoczesne studia, które posiadają powierzchnię od 70 do 130 m2. Wszystkie pomieszczenia połączone są ze sobą drzwiami, dzięki czemu można organizować jeden wspólny duży event lub oddzielne mniejsze wydarzenia.

 – Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, gdzie każdy będzie mógł zorganizować event, urodziny czy wydarzenie kulturalne tak, jak lubi. Udostępniamy miejsce i swoje doświadczenie. Po zainteresowaniu widzimy, że czegoś takiego brakowało w naszym mieście – mówi szef i założyciel Wrót Kultury Jacek Możdżonek

Wnętrze Wrót Kultury utrzymane jest w stonowanych barwach bieli i szarości, w stylu eko-industrialnym. Przestrzeń można wykorzystać w zależności od potrzeb spotkania i preferencji klienta. Ponadto Wrota Kultury oferują klientom usługi dodatkowe: BarBus, który można wykorzystać do celów promocyjnych imprez i eventów oraz profesjonalny makijaż. W najbliższym czasie zostanie otwarty także drink bar dla gości. 

Wrota Kultury cieszą się coraz większym zaufaniem klientów z regionu, o czym świadczy organizowanie różnorodnych imprez: od urodzin i spotkań towarzyskich, po gale i imprezy takie jak Podsumowanie Zamojskiego Roku Turystycznego 2017.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
marzena 25.01.2018 18:38
Spotkania towarzyskie Duży plus .A po imprezie skok na bara bara ul. Graniczna 16 b a tam uciechy życia

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama