Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 01:18
Reklama

Edward Wyłupek - Polski Cukier oddział Zamość

Edward Wyłupek – dyrektor Oddziału "Cukrownia Werbkowice" KSC S.A. Polski Cukier. Z wykształcenia inż. mechanik, a z zamiłowania pasjonat cukrownictwa, od wielu lat nie szczędzi sił dla rozwoju branży cukrowniczej. Jako dyrektor odważnie podejmuje decyzje i nowe wyzwania. W latach 2002-2017 przeprowadził najważniejsze etapy przebudowy Cukrowni Werbkowice.
Edward Wyłupek - Polski Cukier oddział Zamość
Autor: Edward Wyłupek

Pod jego kierownictwem zrealizowano wiele przedsięwzięć techniczno-technologicznych o wysokim stopniu innowacyjności. Między innymi, dzięki staraniom Edwarda Wyłupka Cukrownia Werbkowice jest obecnie jedną z największych i najnowocześniejszych cukrowni w Polsce. Pod jego kierownictwem Cukrownia Werbkowice otrzymała wiele certyfikatów potwierdzających spełnienie przez zakład wymogów jakości i bezpieczeństwa żywności.

Wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe bez merytorycznego wsparcia kadry inżynieryjno- technicznej i zaangażowania wszystkich pracowników cukrowni – podkreśla Edward Wyłupek. 

Za swoją pracę i osiągnięcia Edward Wyłupek został odznaczony Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi, wyróżniony Odznaką Honorową "Zasłużony dla rolnictwa", Srebrną i Złotą Odznaką Honorową Naczelnej Organizacji Technicznej, Odznaką Honorową Stowarzyszenia Techników Cukrowników, a podczas gali z okazji 15-lecia powstania KSC Honorową Złotą Odznaką Polskiego Cukru.

Dzięki staraniom kadry, którą kieruje Edward Wyłupek Cukrownia Werbkowice w ostatnich latach stała się jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących cukier w Europie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama