Pędzą przez wioski i miasta. Policja wyłapuje piratów drogowych
Tylko w ostatni weekend zamojscy policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania kilku miłośnikom szybkiej jazdy, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dopuszczalną prędkość o ponad 50 km/h.
24.02.2020 14:00
1