Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 czerwca 2026 01:00
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Aż 12 nowych zakażeń na Lubelszczyźnie, m.in. w hrubieszowskim. W Polsce prawie 600

Od wczoraj jest 12 nowych przypadków koronawirusa w województwie lubelskim. Jeden z nich dotyczy kobiety z powiatu hrubieszowskiego. W całej Polsce odnotowano 584 zakażenia.
Aż 12 nowych zakażeń na Lubelszczyźnie, m.in. w hrubieszowskim. W Polsce prawie 600

Autor: Fot. pixabay.com

Te lubelskie przypadki dotyczą: 

kobiety w przedziale wieku 21-40 z powiatu lubartowskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 21-40 z Lublina, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 41-60 z powiatu lubelskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- mężczyzny w przedziale wieku 0-20 z powiatu lubelskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- 2 kobiet w przedziale wieku 0-20 z powiatu lubelskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety powyżej 60 lat z powiatu hrubieszowskiego, źródło zakażenia w trakcie ustalania,

- mężczyzny w przedziale wieku 41-60 z powiatu łukowskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- 2 kobiet w przedziale wieku 0-20 z powiatu łukowskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym,

- kobiety w przedziale wieku 41-60 z powiatu chełmskiego, źródło zakażenia w trakcie ustalania,

- mężczyzny powyżej 60 lat z powiatu łukowskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzony

Tymczasem ministerstwo zdrowia informuje o 584 zakażeniach w skali kraju. Najwiecej ich jest na Śląsku - 188 i w Małopolsce - 142. Zmarło 9 kolejnych osób z koronawirusem.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kazik 27.07.2020 11:19
Ciekawy jestem ile płaci ta masońska organizacja WHO za to strasznie społeczeństwa

who 27.07.2020 13:38
Kazik ! Idź na wolontariusza do szpitala gdzie leczą na koronawirusa wrażenia niezapomniane..

Zorro 27.07.2020 10:11
Jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie? Ta baśń o koronie i wirusie. Pokażcie mi jednego chorego.

Cowidziarz 25.07.2020 15:02
Tymczasem załosna kronisia pierdzieli smu,ze się śmiac tylko chce

Mac 25.07.2020 12:24
I co teraz powie pinkio?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: TUTU Treść komentarza: To nie nacjonaliści tylko ukraińcy nacjonaliści nie mieli POŃSTWA AKANDAL Data dodania komentarza: 17.06.2026, 15:17 Źródło komentarza: W Zatylu i Bełżcu uczczono ofiary bestialskiego mordu. Odsłonięto nową tablicę pamięci [ZDJĘCIA] Autor komentarza: dziadzio Treść komentarza: Nowe Miasto dzień w dzień w nocy Data dodania komentarza: 17.06.2026, 15:14 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: Tępa córcia Treść komentarza: Do A.W. I potwierdziłaś wszystko co było o Tobie napisane. Ela ciebie broni a ty ją opierniczasz ... no jaja jak berety... Ty się naucz czytać ze zrozumieniem🤣🤣🤣 pani pomoc administracyjna🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:41 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Riot Treść komentarza: Oj oby się w końcu wzięli za tą patologię. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:39 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: mało Treść komentarza: Najpierw Panem Bogiem ,teraz krzyżem wycierają sobie gęby przebierańcy, gonić tych szmatławców Kaczyńskiego bo to on ich zaprosił i utrzymuje ich za nasze pieniądze. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: bombom Treść komentarza: Uwielbiam orkiestry dęte i zazdraszczam wam. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:32 Źródło komentarza: Zaburze świętowało 100-lecie Orkiestry Dętej. Jubileuszowi towarzyszył Festiwal Roztrąb
Reklama
Reklama
Reklama