Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 12:19
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Tomaszów Lubelski: Autobus z odzysku
Tomaszów Lubelski: Autobus z odzysku
Przewożono nim więźniów, ale to już przeszłość. Po modernizacji autobus posłuży młodzieży ze szkół średnich w Tomaszowie Lubelskim. 28.03.2020 06:00    4
Zamość: Nakaszlał sąsiadce w twarz. Został aresztowany
Zamość: Nakaszlał sąsiadce w twarz. Został aresztowany
Sąd uznał, że 27-latka należy izolować i dlatego zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 3 miesiące. Młody mężczyzna zamiast przebywać w domu na kwarantannie, składał wizyty swojej koleżance, a kobietę, która zwróciła mu uwagę, zaatakował i nakaszlał jej prosto w twarz. 28.03.2020 05:47    6    9
Reklama
Zamość, Biłgoraj: Emil i Piotr laureatami olimpiady matematycznej
Zamość, Biłgoraj: Emil i Piotr laureatami olimpiady matematycznej
To jest wyjątkowo trudny konkurs, więc sukces jest tym większy. Osiągnęli go uczniowie z naszego regionu. Emil Łasocha z zamojskiego Społeczniaka i Piotr Łaba z LO im. ONZ w Biłgoraju są finalistami Olimpiady Matematycznej. 28.03.2020 05:16    3    1
Nowy przypadek koronawirusa na Lubelszczyźnie. 51 w Polsce
Nowy przypadek koronawirusa na Lubelszczyźnie. 51 w Polsce
Mężczyzna w przedziale wieku 21-40 lat, mieszkaniec powiatu lubelskiego to kolejny pacjent z Lubelszczyzny, u którego potwierdzono badaniami zakażenie koronawirusem. Takich osób jest już 78 w całym województwie. 27.03.2020 17:51    1    1
Zamość: Dzieci jadły obiady w szkole. Co teraz?
Zamość: Dzieci jadły obiady w szkole. Co teraz?
Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną i brak dożywiania dzieci w szkołach, Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu informuje, że rodzice których dzieci korzystały z obiadów finansowanych ze środków pomocy społecznej, mogą otrzymać świadczenie pieniężne na zakup żywności dla dzieci. 27.03.2020 15:38
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Są 3 nowe przypadki w powiecie świdnickim i janowskim
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Są 3 nowe przypadki w powiecie świdnickim i janowskim
Trzy kobiety, mieszkanki powiatów świdnickiego i janowskiego są zakażone koronawirusem SARS-CoV-2. Potwierdziły to badania laboratoryjne – czytamy w komunikacie rzeczniczki wojewody lubelskiego. 27.03.2020 14:02
Ukraińcy tłumnie wracają do siebie. Policja wspiera służby graniczne
Ukraińcy tłumnie wracają do siebie. Policja wspiera służby graniczne
Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej dbają o bezpieczeństwo w rejonie przejść granicznych. W ostatnim czasie przez całą dobę przybywają tam obywatele Ukrainy, którzy chcą wrócić do swojego kraju. Wiąże się to niejednokrotnie z koniecznością kilkugodzinnego oczekiwania na wjazd. Na miejsce skierowanych zostało więcej policyjnych patroli. 27.03.2020 13:31
Pijany wracał z zagranicy. Po awanturze w busie zatrzymała go policja
Pijany wracał z zagranicy. Po awanturze w busie zatrzymała go policja
Był pijany i agresywny. Uprzykrzał życie i kierowcy i pasażerom busa, którym wracał do Polski z zagranicy. Uciążliwym delikwentem zajęli się policjanci z Zamościa. O zachowaniu 42-latka powiadomili też służby sanitarne. 27.03.2020 12:24    1
Zamość: Zakupy pojechały z więzienia do pogotowia
Zamość: Zakupy pojechały z więzienia do pogotowia
Artykuły żywnościowe z przedłużonym terminem spożycia, wodę, artykuły higieniczne i środki czystości – takie produkty kupiono za pieniądze zebrane wśród funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Zamościu. Przekazano je do stacji pogotowia. 27.03.2020 10:53    3    6
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Jaka jest sytuacja? (MAPA)
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Jaka jest sytuacja? (MAPA)
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie na uaktualnianej codziennie mapie prezentuje sytuację epidemiologiczną na Lubelszczyźnie. Jak ona wyglądała na czwartek, 26 marca? 27.03.2020 09:26    6
Koronawirus w Polsce. 23 nowe przypadki
Koronawirus w Polsce. 23 nowe przypadki
Od czwartkowego wieczoru w Polsce potwierdzono badaniami 23 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 27.03.2020 08:44
Hrubieszów: Dziś sesja Rady Miasta. Jak obrady mają wyglądać?
Hrubieszów: Dziś sesja Rady Miasta. Jak obrady mają wyglądać?
Nie ma możliwości prawnych ani technicznych, by radni obradowali online. Dlatego zaplanowana na dzisiaj sesja RM Hrubieszowa się odbędzie. Mają być jednak zachowane wszelkie możliwe środki ostrożności. 27.03.2020 08:27    2
Piłkarskie młodzieży (wy)chowanie (TYLKO W GAZECIE)
Piłkarskie młodzieży (wy)chowanie (TYLKO W GAZECIE)
W 2006 roku juniorzy starsi Tomasovii pod wodzą Stanisława Pryciuka wywalczyli wicemistrzostwo Polski. Od tamtego czasu żaden zespół z Lubelszczyzny nie zbliżył się nawet do takiego osiągnięcia. O tym, co najważniejsze w piłce młodzieżowej, ze Stanisławem Pryciukiem rozmawia Tomasz Tomczewski. 27.03.2020 08:00
Od dziś kwarantanna dla wszystkich przekraczających granicę
Od dziś kwarantanna dla wszystkich przekraczających granicę
Dziś (27 marca) wszystkie osoby, które wjeżdżają do Polski będą obejmowane 14-dniową kwarantanną. Dotyczy to również tych, którzy podróżują w związku z wykonywanym zawodem. 27.03.2020 07:58    4    4
Rolniku, nie przychodź do ARiMR! (TYLKO W GAZECIE)
Rolniku, nie przychodź do ARiMR! (TYLKO W GAZECIE)
ARiMR wprowadziła w swoich biurach ograniczenia w bezpośrednim załatwianiu spraw przez rolników. Weszły one w życie niemal jednocześnie z uruchomieniem naboru o dopłaty bezpośrednie. Osoby nieużywające komputera, zachęcane są do zwrócenia się do doradcy rolniczego lub przesyłania dokumentów pocztą tradycyjną. 27.03.2020 07:36
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zdzisław Treść komentarza: Pokazać gębę na portalu aby zawstydzić. Niech sąsiedzi wiedzą jaką mają pijaczyne za sasiadke. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:38 Źródło komentarza: Wypadek w Łabuńkach Pierwszych. Ford zderzył się z motorowerem, 58-latek w szpitalu Autor komentarza: L11A Treść komentarza: Szacunek Panie Prezydencie Nawrocki. My we własnym kraju nie musimy przyjmować za dobra monetę pielęgnowania etosu banderowskiej formacji której pokłosiem jest nieprzyjazna decyzja Pana Zełenskiego. Uznanie za normalne i moralne nazwanie jednostki "im. bohaterów UPA" byłoby ostatecznym sponiewieraniem pamięci tych niewinnych, bezbronnych ofiar tej formacji. Nazywając bohaterami mordujących w okrutny sposób bez żadnych skrupułów swoich polskich sąsiadów (w tym wiele kobiet i niewinnych dzieciątek) , władze Ukrainy po części same uzasadniają narrację Rosji (bezsprzecznie agresora) o przyczynach własnej agresji. Wieczna pamięć polskich ofiar UPA. Młodzi nieście ten przekaz pamięci, bo są to jedne z najbardziej tragicznych i traumatycznych kart naszej historii. Sam w momencie rosyjskiej agresji czym mogłem pomagałem Ukraińcom (i tego nie żałuję), którzy się tutaj pojawili w tym dzieciom ewakuowanym z domów dziecka na Ukrainie, ale dla mnie była to najzwyczajniejsza humanitarna, ludzka potrzeba. Szanując innych nie zapominajcie o szacunku do własnego narodu i kraju. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:48 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z TL . Treść komentarza: Bezszcelnosc pychota żerująca na codzien aby miec wypasione koryto nie zna granic jak PiSowski element na przykładzie w moich stronach . Ci ludzie nie mieli i nie maja wstydu za grosz . Perfidnosc czlowieka z tomaszowskiego szpitala dyrektora a zarazem lekarza felczera Dariusza Galeckiego nie ma wstydu zeby tyle zarabiać a zadłużając na ogromne milonowe straty szpital . Jak moze uczciwie w tych stronach ludziom spojżeć w oczy . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 21:11 Źródło komentarza: Podwyżki są obowiązkowe, ale nie ma na nie pieniędzy. Szpitale apelują o pilną pomoc Autor komentarza: Zorro Treść komentarza: Krętacz i pijaczyna Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:55 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: POlej na druga nóżkę ? Treść komentarza: Samochód zatrzymali pijaczce ? Powinien trafić na aukcję ! no chyba że dzidzia jest z PełO to jej oddali ! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:07 Źródło komentarza: Wypadek w Łabuńkach Pierwszych. Ford zderzył się z motorowerem, 58-latek w szpitalu
Reklama
Reklama
Reklama