Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 20:35
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Biłgoraj: Rusza budowa trzech ulic
Biłgoraj: Rusza budowa trzech ulic
Prawie 1,8 mln zł będzie kosztowała budowa trzech ulic w Biłgoraju: Królowej Bony, Królowej Jadwigi i Dąbrówki. Prace powinny się zakończyć w listopadzie. 26.06.2020 07:17
Hetman ma nowego prezesa
Hetman ma nowego prezesa
Krzysztof Rysak nowym prezesem Hetmana Zamość. Dyrektorem sportowym klubu został natomiast Piotr Welcz, a wiceprezesem Konrad Bałon. Oświadczenie w sprawie zmian oraz sytuacji w klubie wystosował prezydent miasta Zamość Andrzej Wnuk. 26.06.2020 07:15    5
Reklama
Kiedyś odrobimy straty
Kiedyś odrobimy straty
Rok temu Roztocze zostało wpisane na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO. Planowano ten dzień uczynić regionalnym świętem. Rocznicowej fety nie udało się zorganizować. 26.06.2020 06:09
Oddali hołd poległym
Oddali hołd poległym
W niedzielę 14 czerwca w Posadowie upamiętniono 76. rocznicę tragicznych wydarzeń pod Posadowem, Rzeczycą i Żulicami. 26.06.2020 06:03
Tomaszów Lubelski: Dziewiętnasta – pomordowanym
Tomaszów Lubelski: Dziewiętnasta – pomordowanym
Kolejna, 19 już kolumna stanęła na placu drogi krzyżowej przy tomaszowskim sanktuarium. Poświęcona jest pamięci o rzezi wołyńskiej. Ustawiono ją w 76. rocznicę zbrodni w Zatylu w gm. Bełżec. 26.06.2020 06:00
Tarnogród: Protestują przeciwko sprzedaży
Tarnogród: Protestują przeciwko sprzedaży
Zainteresowanie podobno jest spore. Pytają głównie miejscowi przedsiębiorcy. 25.06.2020 15:21
Agnieszka Piela z Kroniki Tygodnia wygrała konkurs Narodowego Centrum Kultury
Agnieszka Piela z Kroniki Tygodnia wygrała konkurs Narodowego Centrum Kultury
Jesteśmy bardzo dumni z naszej redakcyjnej koleżanki. Agnieszka Piela zdobyła pierwszą nagrodę w konkursie ogłoszonym przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 80. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. 25.06.2020 13:15    7
Dzielnicowy Gołębiowski zatrzymał pijanego na quadzie
Dzielnicowy Gołębiowski zatrzymał pijanego na quadzie
Nie był na służbie, ale zachował się jak rasowy policjant. St. asp. Marcin Gołębiowski, dzielnicowy dla gminy Komarów-Osada zatrzymał mężczyznę, który pijany jeździł quadem. 25.06.2020 12:33    1    3
Kradzione we Włoszech znaleźli pod Kielcami
Kradzione we Włoszech znaleźli pod Kielcami
To była wspólna akcja funkcjonariuszy straży granicznej z Hrebennego i świętokrzyskich policjantów. Razem odkryli dziuplę z częściami samochodów kradzionych we Włoszech. 25.06.2020 11:25
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Jest 5 nowych przypadków
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Jest 5 nowych przypadków
Jest pięć kolejnych potwierdzonych badaniami przypadków koronawirusa w województwie Lubelskim. W całej Polsce od wczoraj przybyło 298 zakażeń. 25.06.2020 10:34
Zamość: Wysadzili bankomat w powietrze
Zamość: Wysadzili bankomat w powietrze
Dzisiaj ok. godz. 3 w nocy doszło do próby wysadzenia bankomatu na ul. Piłsudskiego w Zamościu. Sprawcy chcieli ukraść pieniądze. 25.06.2020 09:54    6
Hrubieszów: Złodziej w drogerii. Nakradł za tysiąc złotych
Hrubieszów: Złodziej w drogerii. Nakradł za tysiąc złotych
Za kradzież kosmetyków w jednej z hrubieszowskich drogerii odpowie 33-letni mężczyzna. 25.06.2020 09:42
Wykoleił się szynobus z Zamościa. Było w nim 30 osób
Wykoleił się szynobus z Zamościa. Było w nim 30 osób
Szynobus relacji Zamość-Lublin wykoleił się w środę (24 czerwca) rano na odcinku między stacjami Krasnystaw Miasto i Krasnystaw Fabryczny. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. 25.06.2020 09:13
Zamość: W zdrowym ciele zdrowy duch - III edycja piłkarskiego turnieju (DUŻO ZDJĘĆ)
Zamość: W zdrowym ciele zdrowy duch - III edycja piłkarskiego turnieju (DUŻO ZDJĘĆ)
Diecezjalny Klub Sportowy Gaudium Zamość był organizatorem kolejnej edycji piłkarskiego turnieju pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch". Impreza odbyła się w minioną niedzielę (21 czerwca). 25.06.2020 08:53
Nowy starosta hrubieszowski: Dobro ponad wszystko (TYLKO W GAZECIE)
Nowy starosta hrubieszowski: Dobro ponad wszystko (TYLKO W GAZECIE)
Rozmawiamy z Anetą Karpiuk, starostą hrubieszowskim. 25.06.2020 08:00    48    8
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama