Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 21:57
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Policja za darmo znakuje rowery. Skorzystaj!
Policja za darmo znakuje rowery. Skorzystaj!
W najbliższy wtorek (30 czerwca) policjanci biłgorajskiej komendy będą znakować rowery. Każdy kto chce w ten sposób zadbać o swój jednoślad może zgłosić się do komendy na ul. Polnej. Funkcjonariusze podkreślają, że znaczna część skradzionych rowerów wraca do właścicieli właśnie dzięki trwałym cechom identyfikacyjnym. 28.06.2020 06:26
Biskup Marian Rojek zdecydował. Księża zmieniają parafie
Biskup Marian Rojek zdecydował. Księża zmieniają parafie
To dzieje się co roku. Podczas dnia kapłańskiego w Krasnobrodzie biskup zamojsko-lubaczowski ogłasza zmiany w parafiach. Było tak i teraz. Publikujemy oficjalny komunikat diecezji. 27.06.2020 17:09    28    11
Reklama
Tomaszowska drogówka w akcji
Tomaszowska drogówka w akcji
Przedwczoraj (czwartek, 25 czerwca) w powiecie tomaszowskim odbyły się działania prewencyjno- kontrolne „Kierowco jedź bezpiecznie i zdrowo”, których celem była poprawa stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 27.06.2020 12:18
Jest 10 nowych zakażeń na Lubelszczyźnie, m.in. w powiecie zamojskim
Jest 10 nowych zakażeń na Lubelszczyźnie, m.in. w powiecie zamojskim
U kolejnych 10 osób z województwa lubelskiego potwierdzono badaniami koronawirusa. Jest wśród nich mieszkaniec powiatu zamojskiego. W całym kraju od wczoraj jest 319 nowych przypadków. 27.06.2020 10:35
Suma szczęścia - felieton sportowy Marka Sztochela
Suma szczęścia - felieton sportowy Marka Sztochela
Legia Warszawa mogłaby zostać mistrzem Polski bez wychodzenia na boisko. Wystarczy tylko przyjąć kryteria, jakie zastosował Lubelski Związek Piłki Nożnej wobec zespołów, które zajęły trzecie lokaty w klasie okręgowej bialskopodlaskiej, chełmskiej, lubelskiej i zamojskiej. 27.06.2020 09:03    1    2
Z Różową Walizką przez Zamojszczyznę
Z Różową Walizką przez Zamojszczyznę
Aleksandra Baranowicz, nauczycielka angielskiego, postanowiła nagrywać filmiki promujące nasz region. Zaczęła zbierać informacje o miejscach mniej znanych. Tak powstała Różowa Walizka – kanał na YouTubie, na którym z pasją opowiada o tym, że Wschód warty jest zachodu. 27.06.2020 08:03    2
Werechanie: Jaśniej bezpieczniej
Werechanie: Jaśniej bezpieczniej
W Werechaniach po zmroku jest bezpieczniej. Instalację 29 latarni zakończono na początku czerwca. Stare lampy zostaną zdemontowane. 27.06.2020 07:02
Jutro wybory. Jak zachować się w lokalu wyborczym?
Jutro wybory. Jak zachować się w lokalu wyborczym?
- Członkowie komisji wyborczych muszą siedzieć w odstępach 1,5 m od siebie, a na każdego wyborcę w lokalu musi przypadać co najmniej 4 mkw. Wszyscy wyborcy powinni mieć maseczki, rękawiczki, które będzie można zresztą w lokalach wyborczych zdezynfekować. Warto też wziąć na wybory własny długopis - informuje Anna Chrzan dyrektor Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Zamościu. 27.06.2020 06:26
Biłgoraj: Rusza sezon nad zalewem Bojary. Sprawdź nowe zasady
Biłgoraj: Rusza sezon nad zalewem Bojary. Sprawdź nowe zasady
Od dzisiaj (27 czerwca) oficjalnie rozpoczyna się sezon kąpielowy nad zalewem Bojary w Biłgoraju. Wypoczywających strzec będą ratownicy, otwarta zostanie wypożyczalnia sprzętu pływającego. Wszystkich plażowiczów, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym, obowiązywać mają szczególne zasady bezpieczeństwa. Jakie? 27.06.2020 05:04    1
Jedźcie na wakacje bezpiecznie
Jedźcie na wakacje bezpiecznie
Rozpoczynamy wakacje. Nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogami Zamojszczyzny będą czuwali policjanci z ruchu drogowego. To właśnie oni wczoraj podczas kontroli drogowych, życząc kierującym bezpiecznych podróży, przypominali o obowiązku przestrzegania przepisów i znaków drogowych oraz obowiązku zachowania trzeźwości za kierownicą. 26.06.2020 15:00
Zamość: Zapomnij o kąpieli. Zalew to plac budowy
Zamość: Zapomnij o kąpieli. Zalew to plac budowy
Nie ma szans, by w tym roku poplażować nad zalewem w Zamościu. W miniony wtorek (23 czerwca) miasto podpisało umowę z wykonawcą inwestycji w tym rejonie miasta. 26.06.2020 13:18
Krasnobród: Ford potrącił rowerzystkę na chodniku
Krasnobród: Ford potrącił rowerzystkę na chodniku
65-letnia kobieta trafiła do szpitala po wypadku, który w czwartek, 25 czerwca po południu wydarzył się w Krasnobrodzie. Kobieta jechała rowerem. Została potrącona przez samochód. 26.06.2020 12:00    1
Koronawirus w pow. tomaszowskim. Jeden z trzech nowych przypadków
Koronawirus w pow. tomaszowskim. Jeden z trzech nowych przypadków
Mieszkanka powiatu tomaszowskiego w przedziale wieku 21-40 lat, która ostatnio przebywała w kwarantannie po powrocie do Polski ma koronawirusa. To jeden z trzech nowych, potwierdzonych badaniami przypadków SARS CoV-2 w województwie. W całym kraju przybyło ich 285. 26.06.2020 10:48
Zamość: Prezydent i starosta starają się o miliony
Zamość: Prezydent i starosta starają się o miliony
Dokładnie 9 mln 496 tys. zł może otrzymać Zamość z Funduszu Inwestycji Samorządowych. W powiecie zamojskim może to być ok. 14 mln zł dla samorządów gminnych i ponad 5 mln zł dla powiatowego. Z takim komunikatem podczas konferencji prasowej wystąpili w czwartek, 25 czerwca w Zamościu prezydent Andrzej Wnuk i starosta Stanisław Grześko. 26.06.2020 10:00    1    1
Juniorki Suchowiczteam mistrzyniami województwa
Juniorki Suchowiczteam mistrzyniami województwa
Najpierw ten tytuł zapewniły sobie ich młodsze koleżanki, a we wtorek, 23 czerwca, tytuł mistrzyń województwa zdobyły również juniorki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska. 26.06.2020 09:00
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama