Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 04:00
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Tomaszów Lubelski: Zderzenie busa z osobówką. 6 osób w szpitalu
Tomaszów Lubelski: Zderzenie busa z osobówką. 6 osób w szpitalu
Wyglądało to bardzo groźnie. W czwartek, 16 lipca na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i leśnej w Tomaszowie Lubelskim bus zderzył się z samochodem osobowym. Do szpitala trafiło 6 poszkodowanych. 17.07.2020 11:24
Gm. Uchanie: Czuł się jak w domu. Włamywacz jadł parówki
Gm. Uchanie: Czuł się jak w domu. Włamywacz jadł parówki
Właściciela w domu nie było. Złodziej wszedł przez okno i natychmiast się rozgościł. Gdy pojawił się gospodarz, 31-latek akurat pałaszował przy kuchennym stole parówki, placki i popijał to maślanką. 17.07.2020 11:14    1    2
Reklama
Koronawirus na Lubelszczyźnie.Jest 11 nowych przypadków
Koronawirus na Lubelszczyźnie.Jest 11 nowych przypadków
Kolejny dzień ze sporą liczbą nowych zakażeń koronawirusem w województwie lubelskim. Tym razem przybyło ich 11. W całym kraju jest o 353 więcej. 17.07.2020 10:38
Tomaszów Lubelski: 41-latek wpadł z narkotykami
Tomaszów Lubelski: 41-latek wpadł z narkotykami
Nawet 3 lata wiezienia grożą 41-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego za posiadanie narkotyków. Policjanci znaleźli u niego marihuanę. 17.07.2020 09:15
Tomasovia ciężko haruje na obozie
Tomasovia ciężko haruje na obozie
Wzorem lat ubiegłych Tomasovia wykuwa formę na letnim obozie. Przed rokiem był Zwierzyniec, teraz wybór padł na Frampol. 17.07.2020 08:29
W zespole jak w rodzinie
W zespole jak w rodzinie
40-lecie i 50-lecie – takie jubileusze świętuje się hucznie. Jednak nie w czasie epidemii. Zespoły śpiewaczo-obrzędowe Jezioranki i Jutrzenka mają w tym roku skromniejsze urodziny, ale i tak pełne najserdeczniejszych życzeń i pochwał. 17.07.2020 08:00
Biłgoraj: Polała się krew dla pracownicy MOPS
Biłgoraj: Polała się krew dla pracownicy MOPS
Bardzo wielu policjantów, ale nie tylko oni włączyli się w zorganizowaną w czwartek (16 lipca) w siedzibie PCK w Biłgoraju akcję poboru krwi. Tym razem odbiorcą płynu ratującego życie była Alina Jargieło, pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Biłgoraju, u której zdiagnozowano chorobę nowotworową. 17.07.2020 07:09
Gm. Potok Górny: Sołectwa mają głos
Gm. Potok Górny: Sołectwa mają głos
Zaplanowane na ten rok zadania wykonane, a przez wakacje trzeba pomyśleć o nowych inwestycjach. 17.07.2020 07:00
Biłgoraj: Powstanie dom dla seniora
Biłgoraj: Powstanie dom dla seniora
W Biłgoraju powstanie Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów dla 30 osób. Projekt będzie do 2023 r. dofinansowany ze środków unijnych, później miasto przejmie placówkę na własny garnuszek. 17.07.2020 06:06
Kultura zobowiązuje
Kultura zobowiązuje
O oszczędnościach w kulturze i remoncie Zamojskiego Domu Kultury rozmawiamy z Januszem Nowosadem, dyrektorem tej placówki. 17.07.2020 06:00
Podhorce – opowieść o Tadku (TYLKO W GAZECIE)
Podhorce – opowieść o Tadku (TYLKO W GAZECIE)
Wojenne wspomnienia o przyjacielu, który poświęcił się dla kolegów. 16.07.2020 17:00    1
Biłgoraj: Rapy – pamiętamy!
Biłgoraj: Rapy – pamiętamy!
4 lipca 1944 r. Niemcy zabili w Rapach pod Biłgorajem 64 polskich partyzantów, w tym żołnierzy schwytanych po bitwie pod Osuchami. W 76. rocznicę tragicznych wydarzeń w Biłgoraju uczczono pamięć bohaterów. 16.07.2020 15:12
Pucharowe testowanie
Pucharowe testowanie
W półfinale rozgrywek o Puchar Starosty Zamojskiego, które są powiatowymi eliminacjami okręgowego Pucharu Polski, Olimpia Miączyn zagra z Roztoczem Szczebrzeszyn, a Potok Sitno – z Omegą Stary Zamość. Mecze zaplanowane zostały na najbliższy weekend. 16.07.2020 14:14
Wypadek nastolatka na motorowerze. Był pijany?
Wypadek nastolatka na motorowerze. Był pijany?
17-letni chłopak trafił do szpitala po tym, jak w środę (15 lipca), jadąc motorowerem na trasie Kawęczyn-Brody Małe, wywrócił się na pobocze. Możliwe, że był nietrzeźwy. Mają to potwierdzić bądź wykluczyć badania krwi na zawartość alkoholu. 16.07.2020 12:12
Hrubieszów: Samobójstwo po stracie pracy? (TYLKO W GAZECIE)
Hrubieszów: Samobójstwo po stracie pracy? (TYLKO W GAZECIE)
64-latek z Hrubieszowa pociął się nożem, a następnie powiesił na przewodzie elektrycznym w piwnicy swojego domu. 16.07.2020 11:00    6
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama