Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 07:56
Reklama

Śmieciowy problem. Jak się to robi w Ulhówku? (TYLKO W GAZECIE)

Kiedy wszystkie samorządy zmagają się z problemem rosnących cen za wywóz śmieci, w Ulhówku wójt znalazł patent na to, co zrobić, żeby nie płacić więcej. Jak podkreśla, dla dobra mieszkańców.
Śmieciowy problem. Jak się to robi w Ulhówku? (TYLKO W GAZECIE)

31 grudnia skończyła się umowa na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych w gminie Ulhówek. Na sesji 30 grudnia wójt poinformował radnych, że przetarg na odbiór śmieci w 2021 r. został unieważniony.

 – Chcemy, aby nasi mieszkańcy w 2021 roku nie płacili więcej za śmieci. Wszystkie oferty przekraczały kwoty, jakie zbieramy z opłat. Po wnikliwych i szczegółowych analizach podjęliśmy decyzję o rozpisaniu nowego przetargu na zagospodarowanie odpadów – powiedział wójt Łukasz Kłębek.

Wójt przyznał, że widzi, iż stawki za wywóz śmieci rosną, ale jak podkreślił żywi nadzieję, że przetarg przyniesie pozytywne rozwiązanie, a stawka w gminie Ulhówek będzie jedną z najniższych nie tylko w okolicy, ale i w regionie.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tomek 16.01.2021 17:14
Śmieci zawalone kontynery i na ziemi leżą śnieg przykrył i nie widać czy w tej gminie gospodarza nie ma .A wypłatę ma ,ma.

brawo 13.01.2021 23:12
Brawo, jeszcze tych nieuczciwych zmusić do złożenia deklaracji i segregacji, piec to nie śmietnik. Im nie zależy a mi dzieci trują.

Mieszkańcy 13.01.2021 19:15
Śmieci walają się psy,koty rozciągają i to kontynery zawalone i to tak ma być to chyba cisowka ma zabierać ??

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)Autor komentarza: Kałka ZapałkaTreść komentarza: Trzeba byo pisać historię jak ludzie żyli, a nie rodzinnie wpiedalaliście sie na historyków po śmierci tych co wiedzieli teraz wymyślacie.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:56Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Bo mam fundamentalne pytanie do IPN Moja rodzina po części z wołynia a po częci okradani chłopi z Hrubieszowa prrzez AK co ich nie broniło, To mam pytanie Na kogo mam postawić , Na guwniarzy z WiN co kopice podpalali jako młodociani namawiani przez kogoś? Bo coś wam sie ebie już jak komuna w urzędach rodzinnie i wymyślacie historię. Znam każdego Ukraińca w urzedzie co unikną deportacji przez PPR czy inne komunistyczne sieci, A teraz ebani wymyslają historię.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:52Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Pomyślunku trochę historykomTreść komentarza: bliża się rocznicz Mordu na Wołyniu ustalona władzami a nie rzeczywista, Zobaczymy ile w TVP o tym powiedzą. Bo jak ebani o Katyniu zacznie Wa--szawka to miesiącami leci. Niech cieszą się że przeżyli im dzieci. Ze Katyń nie był Wołyniem nacjhonalistów z UPA co to UPA mordowało wszystkich a teraz idioci wzruszaqją gufnoswarte mieszane rodziny w kacjach Win -UPAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:38Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: Sram na wasą niepamięćTreść komentarza: Krzykaczy było wielu ale chyba każdy z nich jak ten w programie odcinał się jak żydzi jak w 1 latach wojny trzeba było walczyć o Polskę. Dziwne ze teraz o Wołyniakach sobie przypominają jak Wybory sie zbliżają. Lata srania i upokożania tych ludzi, UPA co w akcji Wisła lepiej miało niż Wozniacy. Wracają do łask, Piedolić fałszywe obietnice jak raz sie pojawił typ w szczerym polu po wyborach by uczcić pamięć wymordowanych. Po wyborach zapomniał. Teraz sobie przypominają.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 18:33Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. Kiliana
Reklama