Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 14:36
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Gm. Hrubieszów: Wypadek w Teptiukowie. Trzy osoby poszkodowane
Gm. Hrubieszów: Wypadek w Teptiukowie. Trzy osoby poszkodowane
Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w Teptiukowie. Po zderzeniu toyoty z nissanem trzy osoby trafiły do szpitala. 21.10.2020 11:03
Ponad 650 zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie, w kraju ponad 10 tys.
Ponad 650 zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie, w kraju ponad 10 tys.
Niestety, są kolejne rekordy w liczbie potwierdzonych badaniami zakażeń koronawirusem. W województwie lubelskim odnotowano ich ostatniej doby aż 658, zaś w całym kraju 10040. Zmarło 130 osób z infekcją COVID-19. 21.10.2020 10:30    6    2
Reklama
Tomasovia na kwarantannie (TYLKO W GAZECIE)
Tomasovia na kwarantannie (TYLKO W GAZECIE)
Niedzielne spotkanie Tomasovii z Unią Hrubieszów zostało odwołane. Część graczy lidera do wtorku przebywa na kwarantannie, ponieważ w piątek wieczorem okazało się, że jeden z zawodników jest zakażony koronawirusem. 21.10.2020 09:30
Sułów: Kranówka już do picia
Sułów: Kranówka już do picia
Można już bez obaw pić wodę z wodociągu działającego w gminie Sułów. Tak powiatowy inspektor sanitarny stwierdził 14 października. 21.10.2020 08:39
Hrubieszów: Miasto dokłada coraz mniej do śmieci (TYLKO W GAZECIE)
Hrubieszów: Miasto dokłada coraz mniej do śmieci (TYLKO W GAZECIE)
Koszty zagospodarowania odpadów zaczynają bilansować się z wpływami z opłat . 21.10.2020 08:00    4
Biłgoraj: Co dalej ze szpitalem? (TYLKO W GAZECIE)
Biłgoraj: Co dalej ze szpitalem? (TYLKO W GAZECIE)
Powiat chce przeznaczyć ponad 5,5 mln zł na potrzeby szpitala, ale nie może. 21.10.2020 07:09    5    1
Gm. Ulhówek: Święta prawda czy g... prawda? (TYLKO W GAZECIE)
Gm. Ulhówek: Święta prawda czy g... prawda? (TYLKO W GAZECIE)
W gminie Ulhówek trwa walka dobra ze złem, a na podstawie sesji miejscowej rady można by kręcić odcinki serialu. Nie ma wprawdzie wątków miłosnych, ale od emocji aż kipi. Od wielkiej radości, przez żale i pretensje, po „opakowaną” wprawdzie w cytat, ale ewidentną obrazę wójtowego majestatu i propozycję dokonania przewrotu w powiatowym samorządzie. 21.10.2020 07:00    1    4
Komarów-Osada: „Serce gminy” będzie odnowione (TYLKO W GAZECIE)
Komarów-Osada: „Serce gminy” będzie odnowione (TYLKO W GAZECIE)
W centrum Komarowa-Osady powstanie m.in. fontanna i plac integracji mieszkańców. Nowe zastosowanie znajdzie budynek przystanku autobusowego. W najbliższych tygodniach ruszy przebudowa centrum miejscowości. Inwestycja pochłonie ponad 5 mln 161 tys. zł. 21.10.2020 06:11    56    1
Laboratoria są zapchane z powodu koronawirusa (TYLKO W GAZECIE)
Laboratoria są zapchane z powodu koronawirusa (TYLKO W GAZECIE)
Na wynik testu na COVID-19 trzeba czekać nawet dwa dni, bo laboratorium w Lublinie jest tak obłożone zleceniami – mówi Mariusz Paszko, prezes zarządu Zamojskiego Szpitala Niepublicznego w Zamościu. Wskazuje, że problemem jest nie tylko brak respiratorów, ale i osób do ich obsługi. 21.10.2020 06:00    1
Zamość: Poszukiwani zostali zatrzymani
Zamość: Poszukiwani zostali zatrzymani
Mają na koncie wyroki, ale na odsiadkę nie mieli ochoty i ukrywali się przed policją. Do czasu. 21.10.2020 05:42
Zamość: Brawa dla nich! Nie dali się oszukać
Zamość: Brawa dla nich! Nie dali się oszukać
Kilkoro mieszkańców Zamościa odebrało podejrzane telefony od osób przedstawiających się za policjantów lub pracowników poczty, którzy wypytywali ich o oszczędności. Na szczęście nikt nie dał się nabrać. 20.10.2020 15:06    2    2
Gm. Susiec: Pijany 26-latek wjechał autem do rowu. Ranna jest pasażerka
Gm. Susiec: Pijany 26-latek wjechał autem do rowu. Ranna jest pasażerka
Kierowcy nic poważnego się nie stało, jego pasażerka trafiła do szpitala po tym, jak oboje jadąc volkswagenem zakończyli podróż w rowie. 26-latek usiadł za kierownicą po pijanemu. 20.10.2020 14:00    2
Zamość: Lekkoatleci AKSON-u na podium Mistrzostw Polski
Zamość: Lekkoatleci AKSON-u na podium Mistrzostw Polski
Z medalami wrócili dwaj zawodnicy Aktywnego Klubu Sportowego Osób Niepełnosprawnych w Zamościu z Mistrzostwa Polski Juniorów w para lekkoatletyce. 20.10.2020 13:09
Zamość: Nie żyje Marek Wielgos
Zamość: Nie żyje Marek Wielgos
W sobotę, 17 października zmarł Marek Wielgos, wieloletni pracownik kina w Zamościu. 20.10.2020 12:18    1
Zamość: Kwesty na cmentarzu w tym roku nie będzie
Zamość: Kwesty na cmentarzu w tym roku nie będzie
Jest epidemia, więc członkowie Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu podjęli decyzję, że doroczna kwesta, organizowana 1 listopada w tym roku w tradycyjnej formie się nie odbędzie. Liczą jednak na datki. Można je wpłacać na specjalne konto. 20.10.2020 11:44
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama