Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:54
Reklama

Marihuana, amfetamina, haszysz - kilogram narkotyków przywieźli z Holandii

Nawet na 10 lat może trafić do więzienia 29-latek z gminy Łaszczów, jego młodszemu kumplowi grozi 3-letnia odsiadka. Obaj zostali zatrzymani przez kryminalnych z Tomaszowa Lubelskiego. Policjanci znaleźli u nich znaczne ilości narkotyków. Ustalili, że towar przed tygodniem został sprowadzony z Holandii.
Marihuana, amfetamina, haszysz - kilogram narkotyków przywieźli z Holandii
Autor: Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Funkcjonariusze weszli do jednego z wynajmowanych w Tomaszowie Lubelskim mieszkań, bo dostali cynk, że mogą tam znaleźć narkotyki. Kiedy znaleźli się pod wskazanym adresem, z mieszkania wychodziło dwóch mężczyzn.

Przy wynajmującym stancję 19- latku znaleźli amfetaminę i haszysz. Kolejne środki odurzające odkryli w mieszkaniu. Przy okazji wyszło na jaw, że młody człowiek jest poszukiwany dwoma listami gończymi i dwoma nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim.

– Kryminalni ustalili, że zarówno 19-latek jak i jego 29-letni znajomy tydzień wcześniej wrócili z Holandii i narkotyki przywieźli ze sobą. W związku z powyższym, w dalszej kolejności mundurowi przeszukali miejsce zamieszkania 29-latka z gminy Łaszczów – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

W domu 29-latka funkcjonariusze skonfiskowali marihuanę i haszysz, a także wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków. Okazało się, że zmielony susz mężczyzna wykorzystywał w kuchni. Doprawiał nim sobie ciastka i zupy.

– Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko kilogram narkotyków.  Obydwaj mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. 29-latkowi za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, z kolei młodszemu z mężczyzn grozi kara do 3 lat więzienia. Obaj usłyszeli zarzuty w tej sprawie – dodaje policjantka.

Sąd zdecydował o areszcie tymczasowym dla obu zatrzymanych. Obaj byli wcześniej już znani policji i nie pierwszy raz kiedy złamali prawo.
 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama