Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 14:31
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Dzieci policjantom – wzruszające kartki z podziękowaniami
Dzieci policjantom – wzruszające kartki z podziękowaniami
W tym jakże trudnym dla każdego z nas okresie jakim jest epidemia koronawirusa liczy się każdy gest wsparcia i dobre słowo. Doskonale wiedzą o tym dzieci klas 1b i 1c Szkoły Podstawowej numer 5 imienia księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju, które przygotowały dla policjantów piękne laurki. 23.10.2020 09:30    1
Gm. Krasnobród: Pół wieku razem, świętowali złote gody
Gm. Krasnobród: Pół wieku razem, świętowali złote gody
Skromniej niż to bywało dotychczas, aby chronić uczestników uroczystości, ale jednak obchody jubileuszu złotych godów dla małżonków z gminy Krasnobród zorganizowano. 23.10.2020 09:06    1
Reklama
Hetman bez zwycięstwa. Czekamy dalej
Hetman bez zwycięstwa. Czekamy dalej
Do 81 minuty Hetman prowadził w Kielcach z rezerwami Korony 1:0. Miejscowi zdołali jednak wyrównać i po 14 kolejkach zamościanie nadal pozostają bez zwycięstwa. 23.10.2020 08:15    1    1
Nasi autorzy nagrodzeni
Nasi autorzy nagrodzeni
Agnieszka Szykuła-Żygawska oraz Elżbieta Gnyp znalazły się wśród laureatów konkursu „Książka roku 2019” zorganizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. 23.10.2020 08:00    1
Horodło: Można potknąć się o granicę
Horodło: Można potknąć się o granicę
Rozpadające się schody i ławki, niezabezpieczona przepaść. Uważajcie na grodzisku. 23.10.2020 07:09    4    2
Hrubieszów: Ciepłownia na minusie
Hrubieszów: Ciepłownia na minusie
Zakład Energetyki Cieplnej w Hrubieszowie od kilku lat powiększa straty finansowe. Rozpoczęty właśnie audyt określi sytuację w miejskiej ciepłowni i wskaże, jakie zmiany należy wprowadzić. 23.10.2020 07:00    11    2
Markowe teksty – felieton sportowy Marka Sztochela
Markowe teksty – felieton sportowy Marka Sztochela
Przed rozpoczęciem rundy jesiennej w zamojskiej klasie okręgowej na jednym z portali społecznościowych zapytałem internautów, ile spośród siedemnastu zaplanowanych w pierwszej rundzie kolejek uda się rozegrać, zanim kraj zostanie sparaliżowany z powodu pandemii koronawirusa. Większość przewidywała, że rozgrywki trwać będą maksymalnie dziewięć, dziesięć tygodni. 23.10.2020 06:06    1    1
Zamość: Remont im się należał
Zamość: Remont im się należał
546 osób zdecydowało o wyborze projektu ogólnomiejskiego: remontu i modernizacji hali sportowej zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zadanie będzie realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. 23.10.2020 06:00
Terytorialsi przejmują punkty wymazowe w szpitalach
Terytorialsi przejmują punkty wymazowe w szpitalach
Przy lubelskich szpitalach działa już osiem punktów wymazowych w pełni prowadzonych przez żołnierzy 2 Lubelskiej Brygady OT. Lista takich punktów na mapie naszego województwa szybko się powiększa. 23.10.2020 05:30
Koleżanki ze starego zdjęcia (TYLKO W GAZECIE)
Koleżanki ze starego zdjęcia (TYLKO W GAZECIE)
Wszystko – jak ręką odjął – skończyło się 11 lipca 1943 r. 22.10.2020 15:29
Zamość: Zabrał cudzy telefon. Kto go poznaje?
Zamość: Zabrał cudzy telefon. Kto go poznaje?
Policjanci z Zamościa poszukują mężczyzny, który przywłaszczył sobie telefon jednej z pasażerek autobusu MZK. Ten moment nagrała kamera monitoringu. 22.10.2020 14:36    38    21
Pijany 44-latek dachował audi
Pijany 44-latek dachował audi
Dobrze, że przeżył i kierowca, i jego pasażerka. Ich wspólna podróż mogła się skończyć naprawdę tragicznie. Mężczyzna był pijany, gdy siadał za kierownicą audi. Rozbił samochód. 22.10.2020 14:15
Chciał do Niemiec, zatrzymali go w Polsce
Chciał do Niemiec, zatrzymali go w Polsce
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 25-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna nielegalnie przekroczył granicę państwową, by dotrzeć do Niemiec. 22.10.2020 13:30
Koronawirus na Lubelszczyźnie: 10 nowych ognisk, 1 w biłgorajskim szpitalu (MAPA)
Koronawirus na Lubelszczyźnie: 10 nowych ognisk, 1 w biłgorajskim szpitalu (MAPA)
Oddział położniczy jest kolejnym, na którym w szpitalu w Biłgoraju wykryto ognisko koronawirusa. W całym województwie od wczoraj przybyło ich 10. Wszystkich aktywnych jest 110. 22.10.2020 12:00    1
Paczka dla dziecka, a w środku... marihuna
Paczka dla dziecka, a w środku... marihuna
To była teoretycznie przesyłka z rzeczami osobistymi dziecka. Problem w tym, że w środku były narkotyki. Do pakunku, który transportowano autokarem z Ukrainy do Polski, nikt się nie przyznał. 22.10.2020 11:30    1
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama