Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 18:17
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Jesienno-zimowa suplementacja, czyli co warto dostarczyć organizmowi
Jesienno-zimowa suplementacja, czyli co warto dostarczyć organizmowi
03.11.2020 09:00
Werbkowice: Wicewójt na ćwiartkę (TYLKO W GAZECIE)
Werbkowice: Wicewójt na ćwiartkę (TYLKO W GAZECIE)
Henryk Kocaj został zastępcą wójta gminy Werbkowice. 03.11.2020 08:01    12    10
Reklama
Radna: Miejcie jaja panowie (TYLKO W GAZECIE)
Radna: Miejcie jaja panowie (TYLKO W GAZECIE)
Część radnych popiera protesty kobiet, ale oficjalnego stanowiska rady nie będzie. 03.11.2020 07:30    14    1
Zamość: Podnieśli, ale delikatnie (TYLKO W GAZECIE)
Zamość: Podnieśli, ale delikatnie (TYLKO W GAZECIE)
Od nowego roku w Zamościu wzrośnie wysokość podatku od nieruchomości. 03.11.2020 07:27    5
Samorządowcy a strajk kobiet (TYLKO W GAZECIE)
Samorządowcy a strajk kobiet (TYLKO W GAZECIE)
Jedni popierają, inni się wahają. Sprawdziliśmy, co o protestach kobiet sądzą samorządowcy z naszego regionu. 03.11.2020 07:00    6    1
Polityka miesza w cukrze (TYLKO W GAZECIE)
Polityka miesza w cukrze (TYLKO W GAZECIE)
Powiat hrubieszowski podwyższył opłatę drogową dla cukrowni Werbkowice. To wzbudziło protesty. 03.11.2020 06:09    119    14
Kobiety protestowały na ulicach miast (TYLKO W GAZECIE)
Kobiety protestowały na ulicach miast (TYLKO W GAZECIE)
Po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej tysiące kobiet wyszły na ulice miast i miasteczek w całej Polsce. Protesty odbyły się także na Zamojszczyźnie. 03.11.2020 06:00    3
Koronawirus w szpitalach: Łóżka zajęte, brakuje lekarzy (TYLKO W GAZECIE)
Koronawirus w szpitalach: Łóżka zajęte, brakuje lekarzy (TYLKO W GAZECIE)
Jest źle. Nie wygląda, aby mogło być lepiej. Szpitale, które przyjmują chorych na COVID-19 pękają w szwach. Brakuje też rąk do pracy, bo personel też bywa zakażony. 03.11.2020 05:31
Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was od wtorku
Nowa Kronika Tygodnia czeka na Was od wtorku
Ostatni tydzień był bardzo gorącym czasem w całej Polsce, także w naszym regionie wiele się wydarzyło. O najważniejszych sprawach przeczytacie w nowej Kronice Tygodnia. 02.11.2020 17:30    3    1
Coraz więcej nowych ognisk koronawirusa, m.in. w pow. biłgorajskim i Hrubieszowie
Coraz więcej nowych ognisk koronawirusa, m.in. w pow. biłgorajskim i Hrubieszowie
Każdego dnia rośnie liczba nowych ognisk koronawirusa. Tylko w poniedziałek (2 listopada) przybyło ich w województwie 10, m.in. na oddziale wewnętrznym szpitala w Hrubieszowie, a także w przychodni zdrowia i DPS dla kombatantów w Biłgoraju. 02.11.2020 15:06    4    2
Biłgoraj: Sukces artystów z MDK
Biłgoraj: Sukces artystów z MDK
Dwie wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju znalazły się w gronie laureatów VIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Szlakiem Orlich Gniazd 2020", zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury w Częstochowie. 02.11.2020 13:51
Zadzwonił na policję i... trafił za kratki
Zadzwonił na policję i... trafił za kratki
Chciał dobrze. Zaalarmował policję, bo martwił się o swoją byłą partnerkę. Mundurowi znaleźli kobietę, a mężczyznę zatrzymali. Dlaczego? Bo 35-latek z gminy Krynice był poszukiwany do odbycia kary więzienia. 02.11.2020 13:03
Gm. Zamość: W Wysokiem jest nowy chodnik
Gm. Zamość: W Wysokiem jest nowy chodnik
Ponad kilometr długości ma nowiutki chodnik, który powstał w Wysokiem przy drodze powiatowej prowadzącej przez Chyżą do Zamościa. 02.11.2020 12:33    1
Pełna mobilizacja Terytorialsów. Wezwano wszystkich
Pełna mobilizacja Terytorialsów. Wezwano wszystkich
Piątek, 30 października był pierwszym dniem w dotychczasowej blisko czteroletniej historii Wojsk Obrony Terytorialnej, kiedy wszyscy żołnierze formacji otrzymali wezwania do natychmiastowego stawiennictwa w swoich jednostkach. Powodem była potrzeba uzupełnienia wybranych kompetencji przez cały stan osobowy oraz dokonanie synchronizacji działań we wszystkich liniach wysiłku operacji Trwała Odporność do końca 2020 roku 02.11.2020 11:30    1
Przeszło 15 tys. nowych zakażeń w Polsce, na Lubelszczyźnie - 1043
Przeszło 15 tys. nowych zakażeń w Polsce, na Lubelszczyźnie - 1043
Testy laboratoryjne wykazały 15 578 nowych zakażeń SARS-CoV-2 w całej Polsce, w naszym województwie jest ich 1043. Zmarło 6 mieszkańców Lubelszczyzny. 02.11.2020 10:32    12
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama