Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 20:52
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Artykuły

Reklama
Zamość: Budują mieszkania na ul. Parkowej
Zamość: Budują mieszkania na ul. Parkowej
Na ulicy Parkowej w Zamościu ruszyła budowa bloków w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. 12.11.2020 05:51    4
Nie wytrzymali ciśnienia
Nie wytrzymali ciśnienia
Dwie głupie czerwone kartki i pięć straconych bramek. Choć Hetman prowadził do przerwy z Wisłoką Dębica, ostatecznie przegrał aż 1:5! 11.11.2020 17:07
Reklama
Zamość: Nowa eko-ławeczka na Rynku Wodnym
Zamość: Nowa eko-ławeczka na Rynku Wodnym
Na Runku Wodnym stanęła ławeczka solarna. To nagroda dla miasta od firmy Veolia, partnera konkursu ECO-MIASTO za inicjatywy podejmowane na rzecz ochrony środowiska. 11.11.2020 15:48    11    6
Gm. Tomaszów Lubelski: Feniks i głazy niezgody (TYLKO W GAZECIE)
Gm. Tomaszów Lubelski: Feniks i głazy niezgody (TYLKO W GAZECIE)
Co powinno być w herbie gminy? Większość radnych uważa, że na pewno nie głazy. 11.11.2020 14:15
Biłgoraj: Więcej ludzi, więcej śmieci (TYLKO W GAZECIE)
Biłgoraj: Więcej ludzi, więcej śmieci (TYLKO W GAZECIE)
Przez pandemię do miasta wrócili uczniowie, studenci i osoby pracujące za granicą i to ma swój ekonomiczny skutek. 11.11.2020 12:05    1
Jest 13 nowych ognisk koronawirusa. To m.in. stacja dializ w Tomaszowie Lubelskim
Jest 13 nowych ognisk koronawirusa. To m.in. stacja dializ w Tomaszowie Lubelskim
W całym województwie lubelskim jest obecnie 198 aktywnych ognisk koronawirusa. Dzisiaj Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie poinformowała o 13 nowych. Jest wśród nich stacja dializ w Tomaszowie Lubelskim. 11.11.2020 11:33    2
Ponad 25 tys. zakażeń w Polsce, przeszło 1400 na Lubelszczyźnie
Ponad 25 tys. zakażeń w Polsce, przeszło 1400 na Lubelszczyźnie
Kolejny dzień, gdy liczba nowych przypadków koronawirusa w Polsce przekracza 25 tys. W województwie lubelskim badaniami potwierdzono 1449 zakażeń. W całym kraju zmarło przeszło 400 osób z infekcją COVID-19, a na Lubelszczyźnie 27. 11.11.2020 10:38    11
Jesień po zamojsku. Weź udział w konkursie
Jesień po zamojsku. Weź udział w konkursie
Lubisz jesień? Robisz zdjęcia? Weź udział w konkursie fotograficznym "Zamojska jesień w obiektywie". 11.11.2020 09:06    2    1
Markowe teksty, czyli felieton sportowy Marka Sztochela
Markowe teksty, czyli felieton sportowy Marka Sztochela
„Kowidowy” zakaz gromadzenia się kibiców na trybunach obiektów sportowych pozwala nam dostrzec, jak istotną rolę w odbiorze widowiska odgrywa jego otoczka. Mecze piłkarskie bez dopingu publiczności i odpowiedniej kibicowskiej oprawy wydają się jakieś takie mdłe. 11.11.2020 08:03
Gm. Tomaszów Lubelski: Świetlica w Szarowoli już gotowa
Gm. Tomaszów Lubelski: Świetlica w Szarowoli już gotowa
Wczoraj (10 listopada) oficjalnie zakończyła się budowa nowej świetlicy wiejskiej w Szarowoli. Inwestycja zrealizowana przez gminę Tomaszów Lubelski kosztowała ok. 1,6 mln zł. 11.11.2020 07:21
11 listopada. Zamość świętuje online
11 listopada. Zamość świętuje online
Nie będzie patriotycznych manifestacji, parad i przemówień. Wszelkie wydarzenia związane ze 102. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości w tym roku, ze względu na epidemię przeniosły się do sieci. Każdy kto ma dostęp do internetu, może w nich wziąć udział. Co zaplanowano? 11.11.2020 07:00    1
Zlikwidujmy „pomroczność jasną" (TYLKO W GAZECIE)
Zlikwidujmy „pomroczność jasną" (TYLKO W GAZECIE)
Skoro latarnie istnieją, to powinny świecić – apeluje radny gminy Zamość. 11.11.2020 06:09    1
Jeszcze będzie przepięknie (TYLKO W GAZECIE)
Jeszcze będzie przepięknie (TYLKO W GAZECIE)
Rozmowa z Agnieszką Domagałą, zamojską psycholożką i psychoterapeutką 11.11.2020 06:00    3
Pijany uciekał przed policją i ukrył się w trawie
Pijany uciekał przed policją i ukrył się w trawie
Za jazdę po pijanemu odpowie przed sądem 39-latek z Zamościa. Zanim policjanci go złapali, mężczyzna usiłował skryć się w wysokiej trawie. Na nic. Grożą mu 2 lata więzienia. 10.11.2020 15:10
Piąta wygrana Tomasovii!
Piąta wygrana Tomasovii!
Siatkarki Tomasovii nie przestają wygrywać. Tym razem musiały radzić sobie bez swojego trenera, ale mimo tego pokonały na wyjeździe SMS PZPS II Szczyrk 3:2. Było to już piąte z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach drugiej ligi. 10.11.2020 13:30
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama