Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 23:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Policyjna akcja "Prędkość". Złapali 130 drogowych piratów
Policyjna akcja "Prędkość". Złapali 130 drogowych piratów
154 wykroczenia, z czego 130 dotyczących nadmiernej prędkości – to efekt akcji zamojskiej drogówki, którą przeprowadzono w środę (18 listopada). 20.11.2020 09:51    2
Zamość: Miał marihuanę i suszone grzybki
Zamość: Miał marihuanę i suszone grzybki
Za posiadanie substancji odurzających odpowie przed sądem 48-letni mieszkaniec Zamościa. Policja przeszukała jego mieszkanie w środę, 18 listopada. 20.11.2020 09:09    1
Reklama
Zamość: Są duże pieniądze na oświetlenie ulic
Zamość: Są duże pieniądze na oświetlenie ulic
Zamoyskiego, Kilińskiego, Promienna, Młyńska, Odrodzenia i Orląt Lwowskich – na tych ulicach w Zamościu zostanie zamontowane nowe i nowoczesne oświetlenie. Miasto otrzymało na ten cel aż 1,3 mln zł. 20.11.2020 08:30    1
Gm. Krasnobród: Burmistrza plan na szkołę w Majdanie Wielkim
Gm. Krasnobród: Burmistrza plan na szkołę w Majdanie Wielkim
W przeliczeniu na jednego ucznia szkoła w Majdanie Wielkim kosztuje gminę najwięcej. 20.11.2020 08:00    1
Zamość: Najcenniejsze zabytki w 3D
Zamość: Najcenniejsze zabytki w 3D
25 unikalnych eksponatów z zamojskich muzeów w wersji 3D. 20.11.2020 07:09
Gm. Sułów: I przystanek w Deszkowicach jak nowy
Gm. Sułów: I przystanek w Deszkowicach jak nowy
Kilka tygodni temu pisaliśmy o zaśmieconym przystanku w Deszkowicach Drugich. Gmina poczuła się do odpowiedzialności. Zniknęły śmieci i wymieniono przystanek. 20.11.2020 07:00
Telatyn: Ryneczek wypięknieje
Telatyn: Ryneczek wypięknieje
Plac gminny przy ul. Targowej w Telatynie szpeci miejscowość. To się zmieni, dzięki pieniądzom, które gmina pozyskała w ramach konkursu "Moja Mała Ojczyzna". 20.11.2020 06:16
Gm. Dołhobyczów: Cała nadzieja w turystyce
Gm. Dołhobyczów: Cała nadzieja w turystyce
Mają piękne krajobrazy i zabytki. Marzą o turystach, ale póki co żyją z rolnictwa. 20.11.2020 06:00    2    3
Trener się pogubił
Trener się pogubił
W dniu Narodowego Święta Niepodległości zespoły rywalizujące w „najciekawszej lidze świata” rozegrały szesnastą kolejkę spotkań. Dwie najlepsze drużyny, czyli Omega Stary Zamość i Igros Krasnobród uzyskały takie same wyniki, jednak lider powiększył swój dorobek o jeden punkt, zaś wicelider – o trzy. 19.11.2020 16:06
Ledwo trzymał się na nogach, rowerem jechał wężykiem
Ledwo trzymał się na nogach, rowerem jechał wężykiem
Kompletnie pijanego 29-latka na rowerze zatrzymał w Dołhobyczowie policjant po służbie. 19.11.2020 14:00
Nie ma grania. Policja przejęła "jednorękich bandytów"
Nie ma grania. Policja przejęła "jednorękich bandytów"
Nikt już na tych urządzeniach nic nie wygra, ale też nikt nie straci ani złotówki. Policjanci z Biłgoraja skonfiskowali trzy nielegalne automaty do gier hazardowych. 19.11.2020 13:18
Jest 8 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w szpitalu w Tomaszowie
Jest 8 nowych ognisk koronawirusa, m.in. w szpitalu w Tomaszowie
Oddział ginekologiczno-położniczy szpitala w Tomaszowie Lubelskim jest jednym z 8 nowych ognisk koronawirusa, które stwierdzono w województwie. Wszystkich aktywnych jest obecnie 190. 19.11.2020 12:48
Jedno kliknięcie i 40 tys. mniej. Kobieta dała się oszukać
Jedno kliknięcie i 40 tys. mniej. Kobieta dała się oszukać
Teoretycznie miała dopłacić 50 złotych, a w praktyce straciła blisko 40 tys. Tak dla 48-latki z gminy Tomaszów Lubelski zakończyła się sprawa przesyłki i rzekomej dopłaty do niej. 19.11.2020 12:18
Pożar suszarni w Brodach Małych. Gasili ją 7 godzin
Pożar suszarni w Brodach Małych. Gasili ją 7 godzin
Na blisko 300 tys. złotych wyceniono wstępnie straty powstałe w wyniku pożaru suszarni zbożowej w Brodach Małych pod Szczebrzeszynem. 19.11.2020 11:21
Koronawirus na Lubelszczyźnie: 1108 nowych zakażeń, 32 osoby zmarły
Koronawirus na Lubelszczyźnie: 1108 nowych zakażeń, 32 osoby zmarły
Znów ponad 1000 nowych przypadków zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w naszym województwie. W całej Polsce jest ich blisko 24 tys. Zmarło ponad 600 pacjentów z infekcją COVID-19, w tym 32 mieszkańców Lubelszczyzny. 19.11.2020 10:34    15    5
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama