Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 17 czerwca 2026 15:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Gm. Zamość: Oto najlepsi tenisiści z Szopinka

Szopinek w gminie Zamość ma swoich tenisowych mistrzów. Zawody, podczas których ich wyłoniono odbyły się w zeszłym miesiącu.
Gm. Zamość: Oto najlepsi tenisiści z Szopinka

Autor: Fot. Organizatorzy

Do rywalizacji przy tenisowych stołach przystąpiło 25 zawodniczek i zawodników, nie tylko z Szopinka, ale też okolicznych miejscowości.

Wśród dziewcząt z klas IV-VI szkół podstawowych wygrała Sylwia Struzik z Kalinowic. Drugie miejsce zajęła Iga Najda z Szopinka. W grupie ich rówieśników wygrał Marcel Bosowski przed Adamem Radlińskim i Kamilem Najdą (wszyscy z Szopinka).

W kategorii chłopców z klas VII i gimnazjalistów najlepszy był Dawid Bereza z Jarosławca, a kolejne miejsca zajęli reprezentanci Szopinka: Kajetan Bosowski i Dawid Pysiewicz.

Najlepszą tenisistką stołową okazała się Katarzyna Bereza z Jarosławca, a drugie miejsce zajęła Anna Chadam z Szopinka. Wśród mężczyzn wygrał Robert Studziński, przed Mariuszem Bosowskim i Kubą Bosowskim (wszyscy z Szopinka).

Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Jakub Studziński.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tępa córcia Treść komentarza: Do A.W. I potwierdziłaś wszystko co było o Tobie napisane. Ela ciebie broni a ty ją opierniczasz ... no jaja jak berety... Ty się naucz czytać ze zrozumieniem🤣🤣🤣 pani pomoc administracyjna🤣🤣🤣 Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:41 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Riot Treść komentarza: Oj oby się w końcu wzięli za tą patologię. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:39 Źródło komentarza: Ryk silników i „podmieniane rury”. Czy w Zamościu odbywają się nocne rajdy? Autor komentarza: mało Treść komentarza: Najpierw Panem Bogiem ,teraz krzyżem wycierają sobie gęby przebierańcy, gonić tych szmatławców Kaczyńskiego bo to on ich zaprosił i utrzymuje ich za nasze pieniądze. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Biała Dacia, groźby, żądanie gotówki. Tak wyłudzają pieniądze od rolników Autor komentarza: bombom Treść komentarza: Uwielbiam orkiestry dęte i zazdraszczam wam. Data dodania komentarza: 17.06.2026, 14:32 Źródło komentarza: Zaburze świętowało 100-lecie Orkiestry Dętej. Jubileuszowi towarzyszył Festiwal Roztrąb Autor komentarza: Mieszkankaa Treść komentarza: Masz racje ,Zamość to jest jak Titanik .Władza gra głupa a miasto tonie . Rafałek jest pajacem to prawda , Andrzejek też ma wiele grzechów .Ogólnie jest ch...ujowo układy i cwaniacy miejscowi zatopią Gród Hetmański .Czas pognać POPIS . Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:58 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta Autor komentarza: Panteja Treść komentarza: Dziwne, że zdjęcie niesmaczne i prowokacyjne zaprowadziło Pana do wyrażania opinii o polityce PiS, 8 latach rządów, gdzie po rządach PO polska ruszyła do przodu, poprzez inwestycje zupełną zmianę polityki społecznej przywracającej godność rodzinom i a przede wszystkim włączyła nas do europejskiego postrzegania wartości pomocy społecznej dla rodzin. Zachowanie prezydenta oceniam jako niepoważne jeden prezydent niepoważny tańczący z mopem już został odwołany... może polityka wszędzie to jednak poczucie smaku.... Data dodania komentarza: 17.06.2026, 11:01 Źródło komentarza: Prezydent Zamościa i „zakonnice”. Czy to obraża katolików? Awantura o zdjęcie z Rajdu Koguta
Reklama
Reklama
Reklama