Przypomnijmy, że Renata Śrutwa-Krupa po wyłonieniu w drodze konkursu z dniem 1 września 2023 r. objęła stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim na kolejną kadencję, na okres do 31 sierpnia 2028 r.
PRZECZYTAJ TEŻ: Tomaszów Lubelski świętował z mundurem – obchody i piknik na Święto Wojska Polskiego [ZDJĘCIA]
Jej nagła decyzja o rezygnacji została podjęta w porozumieniu z organem prowadzącym szkołę.
– Nie ukrywam, że rozmawialiśmy z panią dyrektor i ta rezygnacja jest nieodwołalna – poinformował Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego.
Do czasu rozstrzygnięcia postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora szkoły obowiązki kierowania placówką powierzono dotychczasowemu zastępcy dyrektora Waldemarowi Kulikowi.
SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim to największa placówka oświatowa w mieście, od lat mogąca poszczycić się wieloma sukcesami dydaktycznymi i wychowawczymi. Nowy pełniący obowiązki dyrektora będzie odpowiadał za kontynuację pracy szkoły, zapewnienie stabilności organizacyjnej.
PRZECZYTAJ: Tomaszów Lub.: Drużyna Tech-Max SP2 zdominowała Finał Polski World Robot Olympiad 2025


![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 2]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-cz-2-1772807068-39.jpg)
![Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1] Tomaszów Lubelski: Powiatowy Dzień Kobiet 2026 [ZDJĘCIA cz. 1]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/06/sm-4x3-tomaszow-lubelski-powiatowy-dzien-kobiet-2026-zdjecia-1772805579-6.jpg)










![Ujazdów: Kierowca miał 2, pasażer 3 promile. Zaliczyli zjazd do rzeki [ZDJĘCIA] Ujazdów, 1 marca 2026. Pijany kierowca audi wjechał do rzeki.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-ujazdow-kierowca-mial-2-pasazer-3-promile-zaliczyli-zjazd-do-rzeki-zdjecia-1772445196.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze