Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:42
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Zalety noszenia bielizny wyszczuplającej

Nie każda z nas może się poszczycić idealną sylwetką. Z tego powodu wiele pań przez całe lata omija te elementy garderoby, które mocno eksponują figurę. Dla bardziej zdeterminowanych kobiet idealnym rozwiązaniem jest bielizna wyszczuplająca. Dzięki niej wraca samoocena a czasem także i chęć powalczenia o mniejszy rozmiar.
  • 28.11.2019 11:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Zalety noszenia bielizny wyszczuplającej

Niewidzialny pomocnik

Bielizna wyszczuplająca nie bez powodu ma opinię elementu garderoby, stworzonego do zadań specjalnych. Założona pod wybrany strój, wizualnie zmienia rozmiar odzieży nawet o dwa rozmiary. Specjalna konstrukcja sprawia, że materiał mocniej uciska niektóre partie ciała, zmieniając ich obwód. To zupełnie inne rozwiązanie niż stosowanie halek wyszczuplających. W ich przypadku zwykle chodzi o lekką korektę sylwetki. Bielizna, która wyszczupla, doskonale sprawdza się w przypadku pań, mających problem z nadmiarem kilogramów lub ich nieestetycznym rozłożeniem. 

Nadmierne krągłości

Problem z właściwą figurą nie jest domeną wyłącznie kobiet puszystych. Często bywa tak, że nawet osoba szczupła, boryka się z wystającym brzuchem. Taka wypukłość może być efektem problemów z trawieniem lub alergiami pokarmowymi. Brzuch staje się nieproporcjonalnie duży w porównaniu do innych części ciała, powodując kompleksy. Panie w takiej sytuacji często sięgają po wyższe majtki wyszczuplające, które spłaszczają niepotrzebną oponkę. Dobrym rozwiązaniem jest bielizna wyszczuplająca, która poza korygowaniem jednej części, dodatkowo modelują pozostałe. Dzięki temu można zyskać właściwe proporcje, wprawiając jednocześnie w zachwyt inne panie, mające podobne problemy. 

Nie tylko brzuszek

Jakie zalety ma bardziej zaawansowana bielizna wyszczuplająca? Wystarczy zerknąć na model InstaShape. Obejmuje sylwetkę od biustu aż po uda. Zmniejsza obwód poszczególnych części ciała. Skutecznie modeluje ciało, ukrywając niedoskonałości i eksponując talię. Co więcej, na efekty można liczyć natychmiast po założeniu bielizny. Zaokrąglony biust, klepsydra w talii, spłaszczony brzuch i szczuplejsze uda to efekty, dla których warto zakładać dodatkową bieliznę. Zwykle takie elementy garderoby są wykonane z cienkiego, rozciągliwego materiału. Stają się przez to niewidoczne nawet pod cienką bluzką lub sukienką. Na elastycznej, gładkiej bieliźnie lepiej też układają się ubrania. 

Bielizna wyszczuplająca w niczym nie przypomina babcinych majtek oraz mocno zabudowanych staników. Jest lekka, przyjemna w dotyku, łatwo się ją zakłada. Można ją prać w pralce razem z innymi elementami garderoby.

--- Artykuł sponsorowany ---


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: moja rada Treść komentarza: tylko zacytuje co niedawno powiedział były premier Miler Wole byc ruską onucą niz banderowskim pampersem Do takich i jak ZMC JanekDamian Emeryt i podobni do których nie dociera jak wielkim zagrożeniem jest banderowska Ukraina Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:53 Źródło komentarza: Strzały, śledztwo i zatrzymanie. Kulisy akcji służb po zabójstwie Rosjanina Autor komentarza: uspokójcie się Treść komentarza: Masz rację, pamiętajmy też o Burym, o Łupaszko ale " NIE ROZPAMIĘTUJMY!!!!!! bo to nikomu nie służy, chyba ,że "brunatnym". Data dodania komentarza: 22.06.2026, 10:28 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Totalna Treść komentarza: Komuna wiecznie żywa jak widać z wpisów Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:04 Źródło komentarza: Wrzucisz butelkę, a pieniądze pojawią się na karcie. Rewolucja w systemie kaucyjnym Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Pytanie retoryczne jaki starosta mieszka w Prechoryłym hahaaaaaaaaaaa Data dodania komentarza: 22.06.2026, 08:02 Źródło komentarza: Prawie 2 mln zł dla gminy Mircze na przebudowę drogi w Prehoryłem
Reklama
Reklama
Reklama