Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 czerwca 2026 16:24
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Czy modne ubrania mogą być dobrej jakości?

Wiele osób zastanawia się, czy moda idzie w parze z wytrzymałością. Trendy przemijają z zawrotną prędkością, a z ulubionymi ubraniami nie chcemy tak szybko się rozstawać, szczególnie, jeśli do tego nie są najtańsze. Czy jest możliwe kupienie ciuchów o ponadczasowym stylu, które będą też mogły pochwalić się wysoką jakością?
  • 22.09.2021 13:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Czy modne ubrania mogą być dobrej jakości?

Moda zaczyna się już od kołyski

O modny wygląd dbamy już w pierwszych dniach i miesiącach życia. Chcemy, aby nasze dziecko nie tylko czuło się komfortowo, ale zależy nam także na stylowym połączeniu różnych części garderoby. Takim must have w szafie każdego niemowlaka będzie więc czarne body z długim rękawem. Jako rodzic – możesz zestawić je z różnymi elementami, dzięki czemu będziesz często po nie sięgać. Ten klasyk nigdy nie wychodzi z mody i będzie służyć Twojemu dziecku do momentu, aż z niego nie wyrośnie.

Piżama jednoczęściowa dla dzieci to ważny element w życiu każdego młodego człowieka. Dzięki tej ulubionej, dziecko chętniej kładzie się spać, a później cieszy się przyjemnymi snami. Pozwól wybrać swojej latorośli wzór, zadbaj jednak o wysoką jakość tkaniny. Piżamka powinna bowiem przepuszczać powietrze, aby ciało mogło oddychać.

Na podbój świata

Ogrodniczki dziecięce to świetny strój, który regularnie wraca do mocy. Dodając do nich bluzki młodzieżowe dla dziewczyn tworzy niebanalną stylizację, która z pewnością zachęci Twojego malucha do odkrywania świata i podejmowania nowych wyzwań. Liczba kieszonek sprawi, że wszystkie potrzebne i ulubione zabawki oraz gadżety może mieć zawsze przy sobie.

Komfortowa codzienność

Koszulka biała męska to prawdziwy must have każdej szafy. Można założyć ją pod elegancką koszulę lub nosić solo np. do jeansów. Wysokiej jakości t-shirt zapewni ogromną wygodę nawet podczas najbardziej upalnych dni. To jeden z tych dodatków, które pasować będą do wszystkiego. Klasyka, którą można połączyć z modnymi dodatkami sprawi, że każda stylizacja stanie się pełna i interesująca.

--- Artykuł sponsorowany ---


Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: lepszy Treść komentarza: W domu przy zaciągniętych roletach miałem +32 st. Data dodania komentarza: 29.06.2026, 13:43 Źródło komentarza: Piekło na szynach w okolicach Zamościa! W pociągu było 37°C Autor komentarza: bbh Treść komentarza: Ciekawe, w którym kościele ksiądz w niedzielę wpadł na pomysł, by o tej oczywistej potrzebie przypomnieć zebranym wiernym, czy nie uwłaczało to godności majestatu i podniosłości chwili. Bo wiernych trzeba uświadamiać, a wręcz im nakazywać opiekę nad zwierzętami - to sami dobrzy katolicy, tylko nie wszyscy dobrzy ludzie. Data dodania komentarza: 29.06.2026, 12:55 Źródło komentarza: Upały to śmiertelna pułapka dla zwierząt. Pomóż im przeżyć Autor komentarza: qwerty Treść komentarza: Petycja myszy w obronie kota XD Data dodania komentarza: 29.06.2026, 12:53 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: Pacjent Treść komentarza: Ilu studentów IV i V roku studiów lekarskich ma stypendia samorządowe? Ilu jest rezydentów w Szpitalu w Tomaszowie Lub. Jaka jest aktywność samorządowców i Pana Dyrektora. A może obawa przed konkurencją? Najwyższy czas ujawnić treść umów z lekarzami i na co idą Nasze składki. Data dodania komentarza: 29.06.2026, 11:39 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Nikt z POlityków nie zna NEO dr Kacprzyka un układał tylko grafiki dyżurów za 1.6 mln Data dodania komentarza: 29.06.2026, 11:37 Źródło komentarza: VIP SOR, śledztwa, audyty i pytania o to, kto zawiódł. Afera w szpitalu trwa Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: Człowieku, znam ludzi bez matury, co zarabiają grubo powyżej średniej krajowej. Jeżeli całe życie robisz na minimalnej, to chyba problem jest z tobą, a nie z lekarzami. Data dodania komentarza: 29.06.2026, 10:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama