Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 12:42
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Nowosiółki: Pijany 34-latek wiózł kobietę i troje dzieci. Wyprzedzał "na czołówkę" [ZDJĘCIA]

W samochodzie z pijanym kierującym jechały cztery osoby, w tym troje dzieci i kobieta. Nieodpowiedzialny 34-latek doprowadził do wypadku w Nowosiółkach. Zamierzał wyprzedzić pojazd i wyjechał na czołówkę. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty spowodowania wypadku drogowego pod wpływem alkoholu. Grozi mu za to kara do 4,5 lat pozbawienia wolności.
Nowosiółki: Pijany 34-latek wiózł kobietę i troje dzieci. Wyprzedzał "na czołówkę" [ZDJĘCIA]
Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący volvo w Nowosiółkach wyprzedzał na podwójnej ciągłej i doprowadził do zderzenia czołowego.

Autor: OSP Telatyn

Do wypadku doszło w czwartek 26 stycznia ok. godz. 17 w Nowosiółkach. Na miejsce przyjechała policja i pogotowie. Wsparciem byli strażacy z OSP Telatyn, OSP Łaszczów, OSP Nowosiółki i JRG Tomaszów Lubelski. 

Według wstępnych ustaleń policjantów, 34-letni mieszkaniec gminy Telatyn, który kierował volvo, w Nowosiółkach rozpoczął manewr wyprzedzania pojazdu. Zrobił to na podwójnej ciągłej (droga wojewódzka 852) i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka volkswagenem, którym kierował 46-latek z gm. Dołhobyczów.

W wypadku ranne zostały trzy osoby. W szpitalu została 11-letnia pasażerka volvo oraz kierujący vw i jego pasażerka. 

Sprawca wypadku został zatrzymany przez policjantów do wytrzeźwienia. 

Mężczyzna kierujący volvo miał 1,5 promila. Za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu grozi mu kara do 4,5 roku pozbawienia wolności. W sprawie będzie prowadzone dalsze dochodzenie - informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. Dodaje, że 34-latek posiada uprawnienia do kierowania i nie był dotychczas notowany za jazdę w stanie nietrzeźwości. 

Kierujący volkswagenem był trzeźwy.  

 

Powiązane galerie zdjęć:

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dominikkedz 27.01.2023 16:19
Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Lu 27.01.2023 11:40
Proponuję posadzić pijaka na max karę, odebrać dożywotnio uprawnienia ,i zadość uczynieniem dla osób pokrzywdzonych nie z ich winy!!!!

Karolina 27.01.2023 10:40
Mysle ze, 3 lata dla sprawcy wypadku to zdecydowanie za mało! Kierowca mógł potencjalnie zabić 7 osób w tym siebie! Karze powinna podlegać również pasażerka która pozwoliła pijanemu kierowcy wsiąść za kółko!! Taki kierowca zasługuje na surowszą karę a przynajmniej na bardzo wysoki mandat!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Zagłosuj na bezszczelna konfederacje i Brauna dobrze wtedy Ci zrobi ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:30 Źródło komentarza: Sachajko wydał wszystko, Dąbrowskiej-Banaszek zostało najwięcej. A Romanowski? Sprawdziliśmy poselskie biura z regionu Autor komentarza: Dzieci Treść komentarza: No ale Dzień Dziecka to ładny zrobił,na bogato , brawo , a gmina daleko w tyle byle jak . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Yfs Treść komentarza: Likwidacja cerkwi w okresie międzywojnia. Ot, taka tam polska niewinność. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 09:45 Źródło komentarza: Historyczny dzwon odkryty podczas budowy drogi w Hostynnem. Może to ślad po cerkwi
Reklama
Reklama
Reklama