Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 11:09
Reklama

Machnów Nowy: Śmierć w płomieniach

8 zastępów straży pożarnych przez prawie 4 godziny gasiło pożar części domu w Machnowie Nowym. Budynek zaczął się palić nad ranem. Dopiero po stłumieniu ognia strażacy mogli go przeszukać. Niestety znaleźni w nim zwęglone zwłoki.
Machnów Nowy: Śmierć w płomieniach
Autor: Fot. KP PSP Tomaszów Lub.

Do pożaru doszło 11 marca nad ranem. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Lubelskim przyjął zgłoszenie o godz. 6.20. Na miejsce natychmiast wezwano jednostki Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Połowa bliźniaka w całości objęta była ogniem. Dlatego strażacy, mimo że wiedzieli, że prawdopodobnie w środku jest człowiek, nie mieli jak przeszukać domu. Musieli najpierw ugasić ogień. Gdy udało się opanować pożar, weszli do środka. Wtedy potwierdziły się najgorsze obawy. Wewnątrz, na parterze odnaleźli zwęglone zwłoki.

Dokładną przyczynę oraz okoliczności pożaru wyjaśnia teraz grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

 Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama