Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:38
Reklama

Kupując działkę, wyłącz emocje

Co może przeszkadzać w kupnie domu lub działki? Często są to nasze emocje. Agent Północ Nieruchomości w Zamościu radzi, aby do kupna nieruchomości podejść z tak zwaną zimną głową i racjonalnym myśleniem. Hold your horses! Emocje trzymaj na wodzy!
Kupując działkę, wyłącz emocje
Autor: Fot. Pixabay

– Na tak ważne decyzje, jak kupno nieruchomości warto spojrzeć w sposób obiektywny, jednocześnie racjonalnie oceniając swoje możliwości finansowe. Na początek odpowiedź sobie na pytania: jak chcę, aby moje życie wyglądało za kilka lat? Jaki metraż byłby dobry? Ile pokoi w domu? Czy wolę nieruchomość w zaciszu, czy jednak sercu miasta? – radzi agent Tomasz Juszczak.

 Lokalizacja i stan prawny

Dopiero potem możesz szukać wymarzonej nieruchomości. W tym artykule znajdziesz podpowiedź, na co zwrócić uwagę przy kupnie domu lub działki. Przede wszystkim zwróć uwagę na lokalizację działki. Sprawdź przeznaczenie w terenu w Miejscowym Palnie  Zagospodarowania Przestrzennego. Las będzie tańszy niż grunty orne, a najdroższymi są te, które mają warunki zabudowy mieszkaniowej. Oceń również stan infrastruktury drogowej, uciążliwe sąsiedztwo, itp. Następnie sprawdź stan prawny działki. 

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama