Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:49
Reklama

Po pożarze w Suchowoli Kolonii. Pomóżcie pogorzelcom

Trwa internetowa zbiórka pieniędzy na pomoc rodzinie z Suchowoli Kolonii, która w sierpniu w wyniku pożaru straciła dom.
Po pożarze w Suchowoli Kolonii. Pomóżcie pogorzelcom
Autor: Fot. KM PSP Zamość/Archiwum

Do pożaru doszło 25 sierpnia. Pisaliśmy o tym: Pożar w Suchowoli. Młoda kobieta z poparzeniami w szpitalu. Przypomnijmy, że w zdarzeniu ucierpiała 26-letnia kobieta, która z poważnymi poparzeniami trafiła do szpitala. Udało się ją uratować. Pozostali domownicy, m.in. seniorzy i dzieci, gdy pojawił się ogień, na szczęście nie byli obecni.

"Jednak psychicznie jest to dla wszystkich koszmar i dramat... Myślę, że nikt kto nie przeżył takiej tragedii, nie jest w stanie do końca zrozumieć co teraz czują. Stracili dach nad głową, jednak najbliżsi się teraz Nimi opiekują. Kochani znajomi, nieznajomi, bardzo prosimy o pomoc by Nasza rodzina mogła normalnie żyć, straty są ogromne i kwoty by wyremontować dom. Każda złotówka jest na wagę złota. A pamiętajmy, że dobro wraca z podwojoną siłą!" – czytamy na portalu zrzutka.pl, gdzie właśnie ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama