Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:23
Reklama

Pożar w Suchowoli. Młoda kobieta z poparzeniami w szpitalu

Domownicy zdołali uciec z płonącego domu, ale nie wszyscy wyszli z tego cało. 26-letnia kobieta z poparzeniami rąk i nóg trafiła do szpitala. Do pożaru murowanego domu w Suchowoli w gminie Adamów doszło w środę (25 sierpnia).
Pożar w Suchowoli. Młoda kobieta z poparzeniami w szpitalu
Spaleniu uległo wnętrze murowanego domu. Straty wstępnie oszacowano na 60 tys. zł
Autor: Fot. KM PSP Zamość

Jako pierwsi na miejsce dotarli druhowie z miejscowej jednostki OSP. Z okien na parterze budynku wydobywały się płomienie. Na szczęście wówczas już wszyscy mieszkańcy domu byli na zewnątrz. Poparzonej 26-latce pierwszej pomocy udzielili ratownicy medyczni. Później kobietę przetransportowano do szpitala. 

Czytaj także: Pożar w Majdanie Górnym. Stracili dosłownie wszystko

Strażacy ugasili pożar w kuchni przedpokoju, a następnie zabezpieczeni w sprzęt ochrony dróg oddechowych weszli do środka. Wynieśli stamtąd m.in. 11-kilogramową butlę z gazem i schłodzili ją, by nie wybuchła. Później pozostało oddymienie pomieszczeń i dogaszenie tego, co jeszcze się tliło i wyniesienie na dwór części wyposażenia.

– Przypuszczamy, że prawdopodobną przyczyna tego pożaru była nieostrożność osób dorosłych przy posługiwaniu się substancjami łatozapalnymi. Spaleniu uległy pomieszczenia kuchni i przedpokoju wraz z wyposażeniem i sprzętem AGD. Straty oszacowano na kwotę 60 tys. zł – informuje mł. bryg. Andrzej Szozda, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu.

Cała akcja trwała ponad 2,5 godziny. Brali w niej udział strażacy z Zamościa oraz Krasnobrodu, Suchowoli i Potoczka.

Udzieleniem pomocy pogorzelcom zajął się pracownik socjalny z gminy.



Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama