Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 09:53
Reklama

Dziś wielkie losowanie. Kilka milionów osób ma szansę na wygranie samochodu

W środę odbędzie się pierwsze, miesięczne losowanie nagród w loterii szczepionkowej. W finale gry nagrodami są kolejne auta oraz dwa razy po 1 mln złotych.
Dziś wielkie losowanie. Kilka milionów osób ma szansę na wygranie samochodu
Autor: iStock

Do wygrania są dwie toyoty corolla i dwie nagrody pieniężne – po 100 tysięcy złotych. W środę po raz pierwszy od rozpoczęcia Loterii Narodowego Programu Szczepień odbędzie się tak ważne losowanie. Kolejne zaplanowano na 8 września i 6 października. Szanse na zdobycie nagród ma 3,3 mln osób, które zarejestrowały się w tej grze. To zaszczepieni lub osoby, które zgłosiły się do przyjęcia preparatów ochronnych, a stanie się to do końca trwania loterii, czyli do 30 września. Zaznaczyć trzeba, że według statystyk podanych we wtorek, w całym kraju wykonano 34 521 740 szczepień, a w pełni zabezpieczonych jest 17 538 257 osób.

Pieniądze i hulajnogi

Totalizator Sportowy, główny organizator gry, przypomina, że cały czas są przeprowadzane losowania tygodniowe, w których co środę do wygrania jest pięć nagród pieniężnych - po 50 tys. zł każda i 60 hulajnóg elektrycznych. Rozdawane są także nagrody natychmiastowe. Co pięćsetna osoba, biorąca udział w grze, otrzymuje 200 zł, a jedna na dwa tysiące. wygrywa 500 zł. Do tej pory odnotowano już ponad 6,6 tysięcy takich zwycięzców.

Gdzie sprawdzić

Wyniki losowań znajdują się na stronie gov.pl/web/loteria. Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce można odszukać informacje, czy i kiedy ktoś został zwycięzcą. Podawane jest imię gracza, pierwsza litera jego nazwiska i początkowe cyfry zgłoszonego numeru telefonu. Każdy zwycięzca zostanie też o nagrodzie poinformowany SMS-em. Jego nadawcą będzie Totalizator Sportowy. Kolejna informacja nadejdzie z PKO Banku Polskiego i będzie zawierać kod awizo, kwotę wypłaty i termin ważności kodu, dzięki temu można zrealizować wygraną bezpośrednio w bankomatach należących do banku. Pieniądze można wypłacić także w jego oddziałach. O wygraniu nagród rzeczowych TS poinformuje w ciągu dwóch dni, licząc od następnego po losowaniu. Zarówno środki finansowe jak i hulajnogi czy samochody są zwolnione od podatku dochodowego.

1 mln złotych

Trzeba dodać, że 6 października odbędzie się losowanie finałowe, w którym nagrodami są: dwa razy po 1 mln zł oraz dwa samochody toyota C-HR. W grze mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia i zarejestrowały się w loterii do 30 września. Rejestracja odbywa się poprzez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: OloTreść komentarza: No już całkiem kogoś poyebało. Wszystko dajmy Ukraińcom za darmo, ciekawe czy oni też by tak zrobili? Utrzymujmy ich, dawajmy wszystko za darmo a Polak niech na to zapierdala.Data dodania komentarza: 03.07.2022, 09:12Źródło komentarza: Zamość: Bilety w zoo drożeją od 1 lipca [CENNIK]Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Skat takie wyliczenia porównałem je z wyliczanka kiedy rządziła koicja PO i PsL wyszło mi że kosztu obsługi władzy były wyższe od przychodów jakie deklarował w/w rząd skat taka troska i skąd te wyliczanki pNstwo wzięli skoro jeszcze niema danych GUSData dodania komentarza: 03.07.2022, 08:00Źródło komentarza: Każdy z nas musiał dorzucić do wydatków publicznych pond 30 tysięcyAutor komentarza: Zawisza CiemnyTreść komentarza: Siedziało się na trzepaku i się KLEŁO aż przyszedł Donatan i zrobił gwiazdęData dodania komentarza: 03.07.2022, 07:08Źródło komentarza: Skierbieszów: Cleo gwiazdą Jarmarku św. KilianaAutor komentarza: ElaTreść komentarza: Poprostu dobrych nauczycieli nie ma odeszli, zostali tylko mierni bo oni biorą wszystko co się da żeby zarobić kasę i takie są później efekty nauczania.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:42Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaci
Reklama