Chodzi o zdarzenie z sobotniego (24 kwietnia) wieczoru. Volkswagenem w kierunku Krasnegostawu jechała 19-latka z gminy Fajsławice. Nagle zobaczyła na drodze łosia, zaczęła hamować i wówczas w tył jej auta uderzyła kierująca oplem 40-letnia zamościanka.
Mieszkanka Zamościa i jadący z nią chłopiec zostali karetką przetransportowani do szpitala. Obrażenia, jakich doznała kobieta, wymagały hospitalizacji, natomiast młodemu pasażerowi nic się nie stało. Bez szwanku z wypadku wyszła również 19-latka z volkswagena.
Obie kierujące były trzeźwe.

![Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Maraton Biblijny w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/21/sm-4x3-maraton-biblijny-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1776759377-0.jpg)
![CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA] CBZC zatrzymało grupę internetowych oszustów [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/20/sm-4x3-muly-wybieraki-i-falszywi-policjanci-sprawe-internetowych-oszustow-bada-prokuratura-w-zamosciu-1776670988-3.jpg)
![ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA] ZOL dla pacjentów wentylowanych w Zamościu coraz bliżej. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/15/sm-4x3-zol-dla-pacjentow-wentylowanych-w-zamosciu-coraz-blizej-jak-ida-prace-zdjecia-1776255346-0.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze