Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 12:43
Reklama

Jechali sobie z narkotykami aż spotkali policję

Za posiadanie środków odurzających odpowiedzą dwaj młodzi mieszkańcy gminy Sułów.
Jechali sobie z narkotykami aż spotkali policję
Autor: Fot. pixabay.com

Policjanci ze Szczebrzeszyna wyjechali w nocny patrol. W trakcie służby zatrzymali do kontroli opla. 20-letni kierowca był wyjątkowo nerwowy, czym wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy.

Zarówno kierowca, jak i jego 23-letni pasażer zostali przeszukani. Znaleziono przy nich roślinny susz, białą krystaliczną substancję i pomarańczowy proszek. Podobne specyfiki znajdowały się też we wnętrzu auta.

CZYTAJ TAKŻE: MARIHUANĘ SUSZYLI W SKRYTCE ZA LODÓWKĄ

Badania narkotestem wykazały, że susz to marihuana, pozostałe środki zostaną poddane szczegółowej analizie, która określi ich skład. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. W czwartek (24 września) przedstawiono im zarzuty posiadania środków odurzających. To przestępstwo, za które grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Polak 26.09.2020 12:19
Zaraz ćpun powie, że to nie narkotyk. A my wiemy swoje. Chcemy żyć w kraju bezpiecznym i zdrowym.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?Autor komentarza: JaTreść komentarza: BĄDŹ SOLIDARNY Z POLSKĄ!Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:05Źródło komentarza: Zamość: Jeśli nie będzie tunelu dla pociągów, zburzą domyAutor komentarza: KrkTreść komentarza: W tym wypadku do zdarzenia przyczyniły się 2 osoby zarówno kobieta która nieprawidłowo przechodziła przez jezdnię jak i kierujący którego reakcja była opóźniona , kara będzie adekwatna do zarzutu , i od ustalenia usprawiedliwienia są biegli , a nie pierwszy lepszy człowiek którym kieruje ego i myśli że posiadał wszystkie rozumy pozdrawiamData dodania komentarza: 02.07.2022, 10:19Źródło komentarza: Krasnobród: Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Trafiła do szpitala
Reklama