W miniony weekend policjanci zostali powiadomieni o ujęciu mężczyzny podejrzanego o dokonanie kradzieży alkoholu w jednym z zamojskich marketów spożywczych. 28-latek z powiatu biłgorajskiego, został przekazany policjantom, przewieziony do komendy i zatrzymany do wyjaśnienia sprawy. Przy sobie miał skradziony alkohol, który w stanie nienaruszonym wrócił na sklepowe półki.
Pracujący nad sprawą policjanci ustalili ponadto, że ten sam 28-latek na swoim koncie ma inne kradzieże sklepowe. W bieżącym miesiącu dokonał ich kilka, wszystkie miały miejsce na terenie Zamościa. Podejrzany ze sklepowych półek zabierał głównie alkohol, jednak zdarzało się, że kradł także artykuły przemysłowe i spożywcze. Łączną wartość strat przedstawiciele sklepów wycenili na kwotę prawie 2500 zł.
28-latek wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży, odpowie także za posiadanie amfetaminy. Działał w warunkach recydywy. Był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Również wczoraj prokurator na wniosek mundurowych postanowił, że 28-latek czekając na rozprawę i wyrok sądu pozostanie pod policyjnym dozorem. Zgodnie z przepisami karą za kradzież cudzego mienia może być nawet 5 lat pozbawienia wolności.

![Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA] Jarmark Susiecki z koncertem Zenka Martyniuka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-jarmark-susiecki-z-koncertem-zenka-martyniuka-zdjecia-1777385119-73.jpg)
![Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA] Piekło w Husynnem zaczęło się od wypalania traw [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/28/sm-4x3-pieklo-w-husynnem-zaczelo-sie-od-wypalania-traw-zdjecia-1777371087-0.jpg)
![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/04/27/sm-4x3-zachwycony-roztoczem-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293262-0.jpg)










![Zachwycony Roztoczem! Zenek Martyniuk zwiedzał Szumy nad Tanwią [ZDJĘCIA] Zenek Martyniuk po koncercie na Jarmarku Susieckim poznawał uroki Roztocza.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-zenek-martyniuk-zwiedzal-szumy-nad-tanwia-zdjecia-1777293202.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze