Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 09:40
Reklama

Tarnogród: Gotówka wróciła do właściciela

On był dość nieuważny, a ona bardzo uczciwa. I wszystko dobrze się skończyło.
Tarnogród: Gotówka wróciła do właściciela
Autor: Fot. pixabay.com

Mieszkaniec gminy Potok Górny odzyskał pieniądze, które zgubił w Tarnogrodzie. Znalazła je pewna uczciwa 42-latka i nie wzięła dla siebie, ale zaniosła na policję. Mundurowi opublikowali komunikat w tej sprawie (pisaliśmy o tym TUTAJ), a dzisiaj (poniedziałek, 11 maja) rano właściciel zgłosił się po gotówkę.

Okazało się, że w piątek 66-latek, idąc przez Tarnogród chciał włożyć pieniądze do kieszeni koszuli, zrobił to jednak niedokładnie i banknoty wypadły na ulicę. Mężczyzna był ogromnie wdzięczny za pomoc oraz uczciwą, godną pochwały postawę kobiety. Podziękował jej osobiście.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Emeryt z ZamościaTreść komentarza: Cnoty niewieście w akcji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 22:39Źródło komentarza: Zamość: Uczelnia ma swój banknotAutor komentarza: wpadkaTreść komentarza: A większość zaburzonych koniet stara się jeszcze prowokować zeby czuć sie ofiaramiData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:58Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: PytanieTreść komentarza: Kobieta * Znasz facetów chyba. Do 20 z powołaniem a po tym wieku zaczyna działać instynkt. I nie ważne czy ksiądz czy policjant czy wojskowy jak nie uporządkuje sonie instynktów to ma zaburzeniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:56Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: KlerTreść komentarza: Znacie aferę a Kleszczewa na trasie Hrubieszów Zamoście. To jest wypadkowa trzymania celibatu dla księży, Chce być w celibacie to zakon a tak afera za aferąData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:51Źródło komentarza: „Będziesz s..ą”. Sms-y znanego księdza do młodej kobietyAutor komentarza: Jak to w kabarecie byłoTreść komentarza: Hahaha nawet mój autorytet dopadli, Pewnie sprawa w Otwocku.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 19:46Źródło komentarza: Waszczykowski zakpił z materiału „Wiadomości”. Teraz się tłumaczyAutor komentarza: Państwo w PaństwieTreść komentarza: szpitaleData dodania komentarza: 08.08.2022, 19:42Źródło komentarza: Wpadka „Wiadomości” TVP. Rozszerzyli Unię Europejską
Reklama
Reklama