Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 14:03
Reklama

Zamość: Warszawiacy zatrzymani. Pobili nastolatka przed blokiem (ZDJĘCIA, FILM)

18-latka, która zainicjowała pobicie już została zatrzymana, trafiła do aresztu. Podobny los czeka jej dwóch kompanów, z którymi przyjechała z Warszawy do Zamościa. Napadli na 19-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, a pobicie relacjonowali w internecie.
Zamość: Warszawiacy zatrzymani. Pobili nastolatka przed blokiem (ZDJĘCIA, FILM)

O zdarzeniu z zeszłego piątku pisaliśmy TUTAJ >>>> PRZYJECHALI Z WARSZAWY I POBILI 19-LATKA. POSZŁO O DYSKUSJĘ W INTERNECIE.

Przypomnijmy, że pokrzywdzony 19-latek przebywał ostatnio w Zamościu, ale jest mieszkańcem powiatu tomaszowskiego. Wizytę w piątek złożyło mu dwóch mężczyzn i kobieta. Znali się jedynie z jednego z forów na portalu społecznościowym. Podczas spotkania "oko w oko" 19-latek został pobity przez jednego z mężczyzn. Otrzymał wiele ciosów pięściami i kopniakami.

– Motywem ich działania były prawdopodobnie nieporozumienia wynikające z kłótni i obraźliwych wpisów dokonywanych przez uczestników grupy funkcjonującej na portalu społecznościowym – relacjonowała Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

19-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawcy uciekli fordem, którym przyjechali z Warszawy. Pokrzywdzony mężczyzna wskazał napastników. Policja identyfikowała ich również na podstawie nagrania, które z momentu pobicia zamieścili w internecie.

Zatrzymanie sprawców pobicia 19-latka – materiał KMP Zamość

 

– Policjanci z Zamościa zatrzymali 18-latkę z Warszawy, która namawiała do pobicia i nagrywała zajście na telefon, jednocześnie transmitując je w Internecie. Ustali także dwóch mężczyzn, którzy zostali zatrzymani w Warszawie. To mężczyźni w wieku 19 i 20 lat – informuje Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
007 24.04.2020 07:40
Udało się czy jakiś cud .Policja zazwyczaj poważne sprawy umaż po pół roku .

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZamościankaTreść komentarza: Powinniśmy się cieszyć, że Akademia Zamojska tak szybko się rozwija, powstają nowe kierunki, odbywają się konferencje, przyjeżdżają naukowcy z całej Polski. Malkontenci - na terapię!Data dodania komentarza: 04.07.2022, 13:08Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: WojtekTreść komentarza: Przy Elektryku chyba lepsze warunki dla zajęć sportowych typu basen itp. Po co adoptować na ten cel zupełnie nieprzystosowany do tego budynek po GS? 2. Co z budynkami po dawnej filii Akademii Rolniczej i d. rektoratem WSZiA na Starym Mieście, może i je Akademia mogłaby nabyć??Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:37Źródło komentarza: Zamość: Żakom się poprawi. Akademia szykuje milionową inwestycjęAutor komentarza: rowerzystaTreść komentarza: zalew a pompowanie kół rowerów - brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzicData dodania komentarza: 04.07.2022, 11:27Źródło komentarza: Zamość: Akcja poszukiwawcza 17-latka na zamojskim zalewie zakończona. Niestety, chłopak nie żyjeAutor komentarza: MieszkaniecTreść komentarza: W tym roku dzieje się to samo od strony Nawoza tysiące sztuk już dryfuje po powierzchni..... ( lipiec 2022 )Data dodania komentarza: 04.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Nielisz: Dlaczego zdechły małże?Autor komentarza: czytelnikTreść komentarza: dobry uczeń potrzebuje korepetycji, żeby się rozwijać - w szkołach poziom niziutkiData dodania komentarza: 03.07.2022, 22:24Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: JaTreść komentarza: Małe sprostowanie - w SP3 egzamin zdawało 143 uczniówData dodania komentarza: 03.07.2022, 20:56Źródło komentarza: Zamość: Egzamin ósmoklasisty 2021. Która podstawówka najlepsza (WYNIKI)
Reklama
Reklama