Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 00:31
Reklama

Zamość: Warszawiacy zatrzymani. Pobili nastolatka przed blokiem (ZDJĘCIA, FILM)

18-latka, która zainicjowała pobicie już została zatrzymana, trafiła do aresztu. Podobny los czeka jej dwóch kompanów, z którymi przyjechała z Warszawy do Zamościa. Napadli na 19-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, a pobicie relacjonowali w internecie.
Zamość: Warszawiacy zatrzymani. Pobili nastolatka przed blokiem (ZDJĘCIA, FILM)

O zdarzeniu z zeszłego piątku pisaliśmy TUTAJ >>>> PRZYJECHALI Z WARSZAWY I POBILI 19-LATKA. POSZŁO O DYSKUSJĘ W INTERNECIE.

Przypomnijmy, że pokrzywdzony 19-latek przebywał ostatnio w Zamościu, ale jest mieszkańcem powiatu tomaszowskiego. Wizytę w piątek złożyło mu dwóch mężczyzn i kobieta. Znali się jedynie z jednego z forów na portalu społecznościowym. Podczas spotkania "oko w oko" 19-latek został pobity przez jednego z mężczyzn. Otrzymał wiele ciosów pięściami i kopniakami.

– Motywem ich działania były prawdopodobnie nieporozumienia wynikające z kłótni i obraźliwych wpisów dokonywanych przez uczestników grupy funkcjonującej na portalu społecznościowym – relacjonowała Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

19-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawcy uciekli fordem, którym przyjechali z Warszawy. Pokrzywdzony mężczyzna wskazał napastników. Policja identyfikowała ich również na podstawie nagrania, które z momentu pobicia zamieścili w internecie.

Zatrzymanie sprawców pobicia 19-latka – materiał KMP Zamość

 

– Policjanci z Zamościa zatrzymali 18-latkę z Warszawy, która namawiała do pobicia i nagrywała zajście na telefon, jednocześnie transmitując je w Internecie. Ustali także dwóch mężczyzn, którzy zostali zatrzymani w Warszawie. To mężczyźni w wieku 19 i 20 lat – informuje Andrzej Fijołek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
007 24.04.2020 07:40
Udało się czy jakiś cud .Policja zazwyczaj poważne sprawy umaż po pół roku .

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: CiekawyTreść komentarza: Może pora na inny zespół? To jakiś obowiązek gość z pracownikami TVP? Zbierano na jakoś cel charytatywny czy to była impreza dla Mili, Zewłakai i roboli z tvp?Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:38Źródło komentarza: Hrubieszów: Imprezowy początek wakacji. Mecz z TVP Sport i koncert Zagrobelnego
Reklama
Reklama