Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 6 czerwca 2026 02:19
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Hrubieszów: Ciągnikiem prosto w ścianę sklepu. Traktorzysta był pijany

To się nie mogło dobrze skończyć. Traktorzysta był nietrzeźwy. Na dodatek miał zakaz prowadzenia pojazdów. Mimo tego wsiadł do ciągnika i ... wjechał nim w ścianę sklepu w Hrubieszowie.
Hrubieszów: Ciągnikiem prosto w ścianę sklepu. Traktorzysta był pijany

Autor: Fot. KPP Hrubieszów

Działo się to przedwczoraj (środa, 8 kwietnia) na parkingu przed jednym z hrubieszowskich marketów. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Pogotowie na miejscu udzieliło pomocy 36-letniemu traktorzyście z powiatu lubaczowskiego.

– Po sprawdzeniu przez policjantów stanu trzeźwości 36-latka z powiatu lubaczowskiego, okazało się, że mężczyzna ma 0,6 promila alkoholu w organizmie. Kiedy funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę wyszło dodatkowo, że nie posiada on uprawień do kierowania pojazdami oraz ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2021 roku – informuje Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia oraz fakt czy kierowca spowodował tylko straty w mieniu, czy również zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 36-latek odpowie przed sądem.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Obecny na miejscu 11.04.2020 04:34
Dlaczego nie jest napisane że powodem udezenia w ścianę był atak padaczki?

Corrado 10.04.2020 23:06
A dlaczego nie napisali ze dostal padaczki w traktorze

Kontrachent 10.04.2020 20:12
Proszę o usunięcie mojego poprzedniego komentarza.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama