Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:37
Reklama

Przyszedł list z Ameryki. Z podziękowaniami dla policjanta

Polka mieszkająca w amerykańskim New Jersey była tak poruszona wzorową postawą policjanta z Tarnogrodu, że wysłała do komendanta biłgorajskiej policji list z podziękowaniami, chwaląc zachowanie mł. asp. Adama Działo.
Przyszedł list z Ameryki. Z podziękowaniami dla policjanta
Autor: Fot. KPP Biłgoraj

„Jestem ogromnie wdzięczna za uczciwość, szczerość i oddanie pracy nawet poza godzinami służby” – napisała pani Monika, któa w czerwcu tego roku odwiedziła oojczyznę. Byłą m.in. w Tarnogrodzie, wybrała się tam na zakupy i zgubiła portfel. 

Znalazł go będący tego dnia "na wolnym" mł. asp. Adam Działo z posterunku w Tarnogrodzie. Zgubę przekazał kolegom. Oni ustalili adres właścicielki, skontaktowali się z policją w Stalowej Woli i portmonetka z pieniędzmi, dokumentami, kartami kredytowymi wróciła do pani Moniki. 

Poruszona tą sytuacją kobieta postanowiła dać wyraz swoim uczuciom w liście skierowanym do mł. insp. Marka Jamroza, komendanta powiatowego policji w Biłgoraju.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama