KMZB pomaga łapać piratów drogowych

  • 21.04.2018, 05:54
  • ak
KMZB pomaga łapać piratów drogowych
Ktoś z miejscowych wskazał Górno (gm. Tomaszów Lubelski) i Tyszowce jako miejscowości, w której kierowcy notorycznie przekraczają dopuszczalną prędkość. Policjanci tam pojechali i uchwycili fotoradarem kilkoro takich gagatków.

W Górnie wpadł 64-letni mężczyzna spod Lublina, który jechał przez wieś jaguarem z prędkością 108 km/h. Mundurowi go zatrzymali, odebrali prawo jazdy, dołożyli jeszcze mandat i punkty karne.

W Tyszowcach zatrzymana została 28-letnia kobieta. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h ona jechała fordem mając na liczniku 98 km/h. – Kobieta straciła prawo jazdy na trzy miesiące. Za swój brak odpowiedzialności została ukarana również wysokim mandatem i punktami karnymi – informuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

W tej samej miejscowości, w tym samym punkcie tyle że kilka godzin później policjanci zatrzymali alfa romeo. 22-latek z gminy Tarnawatka przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 30 km/h. Ale z prawem jazdy też się rozstał, bo uzbierał już komplet punktów karnych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe