Zamość: Rusza akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

  • 22.11.2017, 14:30
  • bn
Zamość: Rusza akcja "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"
W Zamościu rusza akcja Polskiego Radia Lublin S.A. oraz lubelskiego oddziału Polskiej Telewizji S.A. pod hasłem "Pomóż dzieciom przetrwać zimę". Jak co roku włączyło się w nią Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano wielką, uliczną zbiórkę darów. Gromadzone będą: odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości, słodycze oraz m.in. żywność długoterminowa i przedmioty gospodarstwa domowego. Będzie także można podarować płody rolne. To wszystko trafi do dzieci z ubogich rodzin wielodzietnych.

W Zamościu akcja odbędzie się w niedzielę, 26 listopada. Dary będzie można oddać (w godz. 10-14) w punktach zorganizowanych na zamojskim Rynku Wielkim, w Szkole Podstawowej nr 4 (przy ul. Jana Zamoyskiego) w siedzibie Miejskiego Centrum Pomocy Rodzinie (ul. Lwowska 57) oraz w sklepach "Społem": przy ul. Nowy Rynek 7, Reja 12, Traugutta 1, Świętego Piątka 44, Kilińskiego 11, Hrubieszowskiej 30 a, Bohaterów Monte Cassino 6, Wojska Polskiego 1 oraz Lipskiej 26. 

W tych placówkach handlowych akcja będzie odbywać się także w dniach 24 i 25 listopada, natomiast stacjonarną zbiórkę darów zaplanowano w dniach 15-30 listopada w zamojskim MCPR.

Więcej na ten temat w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe