Stowarzyszenie Zamojszczyzna w Radzie Przedsiębiorców

  • 17.01.2022, 10:00
  • ak
Stowarzyszenie Zamojszczyzna w Radzie Przedsiębiorców
Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna zostało członkiem Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Stało się tak po pozytywnie rozpatrzonym wniosku złożonego przez wiceprezesa stowarzyszenia Radosława Maksymowicza, przedsiębiorcę Pawła Maryńczaka oraz ekspert stowarzyszenia Franciszka Josika. Będą oni pracować w Radzie Zespołów Roboczych do spraw handlu, abolicji ZUS, turystyki, przemysłu czy konkurencji.

Dzięki wejściu do tego gremium członkowie stowarzyszenia wraz z przedstawicielami organizacji pracodawców i przedsiębiorców oraz wielu pozarządowych będą mogli doradzać rzecznikowi, a także przekazywać informacje o problemach i potrzebach przedsiębiorców działających w naszym regionie.

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna, które swoim zasięgiem obejmuje powiaty biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski oraz miasto Zamość, powstało m.in. by wspierać rozwój gospodarczy w środowisku lokalnym.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bla bla bla
bla bla bla 17.01.2022, 10:16
" powstało m.in. by wspierać rozwój gospodarczy w środowisku lokalnym" ???
Wydaje się, że powstało po co innego. Większość fundacji i stowarzyszeń powstaje po to samo. Znamienne jest tutaj "m.in." Taki wytrych

Pozostałe