12-latek z Zamościa zginął na sankach (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.01.2021, 05:26
  • Leszek Wójtowicz
12-latek z Zamościa zginął na sankach (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. Radosna zabawa przyniosła śmierć.

12-letni Dawid z Zamościa zginął, zjeżdżając na sankach w Warszawie. Chłopiec był uczniem SP nr 10 w Zamościu i trenował piłkę nożną w miejscowym klubie. W sobotę pożegnali go najbliżsi, koledzy ze szkoły i boiska, nauczyciele i trenerzy oraz mieszkańcy Zamościa.

Więcej o tej tragedii przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 02.02.2021, 18:00
Nie znamy czasu ani miejsca.
Kolo
Kolo 28.01.2021, 13:18
Czyli trenując piłkę nożną można nie mieć pojęcia o zjazdach na sankach? Jaka sprawność fizyczna w takim razie takich dzieci?
Bolo
Bolo 01.02.2021, 09:42
żadna sprawność nie pomoze jeśli przekroczył dopuszczalną prędkość
:(
:( 28.01.2021, 11:41
dlaczego zjechał prosto w ławkę?
straszny pech
straszny pech 26.01.2021, 18:15
kto u licha postawił tam tę głupią ławkę a w ogóle to on jej nie widział z daleka ze na nią jedzie? ja w takich wypadkach wolałem sie wywrocic albo spasc wczesniej z sanek zanim w cos uderzę, zabrakło instynktu samozachowawczego :(, straszna tragedia :(, wspolczuje rodzicom
Odp
Odp 26.01.2021, 18:50
Ta ławka jak i inne ustawione są wokół alejki. Przez cały rok można na nich usiąść czy odpocząć. Tak jak w Zamościu w parku. Najpierw trzeba zapoznać się z sytuacją a potem komentować. Chociaż może w ogóle nie komentować.
w szkolach tego nie uczą
w szkolach tego nie uczą 27.01.2021, 11:04
za duzo lekcji religii a za mało fizyki w szkołach, jak sie zjezdza z górki na sankach, patrzy sie czy nie ma zadnych przeszkód na dole (ławki, sanki i inne przeszkody) i jedzie sie tak zeby w nie nie wjechac albo zjezdza w innym miejscu
B.J
B.J 27.01.2021, 11:53
A co przeszkadzają lekcje religi ....???
zapewne
zapewne 27.01.2021, 13:19
na lekcjach religii nie ucza jak prawidlowo zjezdzac na sankach
A
A 26.01.2021, 16:37
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
Rodzinie duźo siły i odwagi. Chrystus Zmartwychwstał.
MM
MM 26.01.2021, 14:17
Droga Redakcjo, po co rozdrapywać ból rodziny? Czemu slużyc ma ten artykuł? Chyba tylko szukaniu sensacji i zapełnieniu rubryk. Błagam, ciszej nad tą trumną..
Rodzic
Rodzic 26.01.2021, 09:27
Z tego co pisali wszedł na mniej uczęszczaną górkę. Czy to na pewno były sanki? Chłopak grający w piłkę miałby z tym problem? Czy to było legalne? Dzisiaj już tylko pytania zostały i dramat rodziny.
o kurcze :(
o kurcze :( 26.01.2021, 07:16
to ten co w ławkę wjechał? czytałem o tym ale tam nie pisali ze był on z Zamoscia :(
zużka