Biłgoraj: Magdalena Legieć z MDK wyróżniona w ogólnopolskim konkursie
Sukces wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju. Magdalena Legieć została wyróżniona w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ja i Król Maciuś Pierwszy” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku.
30.11.2019 09:18