Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Piątek, 12 sierpnia 2022 20:09
Reklama

Materiał Partnera: GoldSun

Firma GoldSun jest kolejnym partnerem plebiscytu Perły Biznesu 2019. Jej działalność obejmuje sprzedaż, profesjonalny montaż, przyłączenie do sieci dystrybucyjnej elektrowni fotowoltaicznych oraz serwis instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Z usług GoldSun korzystają klienci indywidualni i przedsiębiorcy.
Materiał Partnera: GoldSun
Eksperci z GoldSun przygotowują projekty instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców.

Firma GoldSun działa na rynku od 2014 roku. Ma dwa oddziały: w Lublinie i Radomiu, a jej główna siedziba znajduje się w Zamościu przy ul. Karola Namysłowskiego 8. Firma świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw w branży OZE. W sprzedaży posiada najwyższej klasy panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła, klimatyzatory, a także rekuperatory. Zajmuje się nie tylko profesjonalnym montażem tych urządzeń, ale również pomocą w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej.

– Nasi eksperci zadbają o pełną dokumentację projektową, wniosek o kredyt, wniosek o dotację, dopłatę do kredytu, umorzenie oraz odpowiedni dobór instalacji. Ponadto załatwiają formalności z lokalnym dystrybutorem energii i ubezpieczenie instalacji – informuje Radosław Szewczuk, właściciel firmy GoldSun.

Dodaje, że swoim klientom zapewnia pełną opiekę zarówno przed, jak i po zakupie instalacji.

– Do dyspozycji przez cały okres współpracy pozostają przedstawiciele handlowi, serwisanci, sekretariat, koordynator montaży i elektrycy. Staramy się, żeby każdy był usatysfakcjonowany z naszych usług – mówi Radosław Szewczuk.

W ciągu roku firma GoldSun sprzedaje i montuje nawet 700 instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Działa na terenie południowo-wschodniej Polski.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Zamościanin 05.09.2020 13:02
A ja nie chcę żadnej fotowoltaiki ani wiatraków.

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: noereTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Miał być pewny zysk, była strataAutor komentarza: zdziwionyTreść komentarza: a gdzie leży w Tatrach?Data dodania komentarza: 12.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: przeciezTreść komentarza: przez SusiecData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski: Zbudowali obwodnicę. Kierowcy nie potrafią z niej korzystaćAutor komentarza: biedny ten piisTreść komentarza: znowu sobie strzelili w stope tym podrecznikiem z in vitro, kolejne 90 tys. osób urodzonych z in vitro a jesli liczyc ich rodziców i tych, ktorzy juz dorosli to ze 200 tys nie bedzie juz glosowac na pisData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:52Źródło komentarza: PiS przesuwa termin wyborów. Jest projekt ustawyAutor komentarza: bkioTreść komentarza: https://colab.research.google.com/drive/1dMcJbsAvLbvMuX_z94IKUHBP6K2HaSxtData dodania komentarza: 12.08.2022, 19:47Źródło komentarza: Pow. biłgorajski: Pieniądze dla strażaków ochotnikówAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Co za patologia. Prokurator cymbał,ksiądz idiota.Data dodania komentarza: 12.08.2022, 18:50Źródło komentarza: Wysyłał do mężatki obrzydliwe wiadomości. Prokuratura odpuszcza księdzu Andrzejowi Dębskiemu
Reklama
Reklama