Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Nie sztuką jest odejść
Nie sztuką jest odejść
Trener Siergiej Sawczuk zostanie w Olimpiakosie Tarnogród na rundę wiosenną. Dopiero po zakończeniu rozgrywek zadecyduje, czy będzie prowadził ten zespół dłużej. Dalszą pracę uzależnia od osiągniętych rezultatów. 13.12.2019 15:23
Hrubieszów: Kobiety bezpieczne po kursie
Hrubieszów: Kobiety bezpieczne po kursie
Pierwsze zajęcia odbyły się 5 listopada, a ostatnie wczoraj (12 grudnia). Uczestniczki po szeregu szkoleń otrzymały certyfikaty ukończenia kursu "Kobieta bezpieczna", zorganizowanego kolejny już raz przez Komendę Powiatową Policji w Hrubieszowie wspólnie z 2 Hrubieszowskim Pułkiem Rozpoznawczym. 13.12.2019 13:18
Reklama
Jarczów: "Swój" złodziej. Strażak ukradł strażakom kasę
Jarczów: "Swój" złodziej. Strażak ukradł strażakom kasę
Należy do OSP, ale nie zawahał się, by kolegów druhów okraść. 38-latkowi z gminy Jarczów grozi za to nawet 10 lat więzienia. Złodzieja namierzyła policja. 13.12.2019 12:18    1
Zamość: Charytatywny koncert w Galerii Twierdza
Zamość: Charytatywny koncert w Galerii Twierdza
Cel jest szczytny: zbiórka pieniędzy na remont budynku ośrodka Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Zamościu. Dlatego właśnie jutro (sobota, 14 grudnia) w zamojskiej Galerii Twierdza odbędzie się charytatywna impreza. 13.12.2019 12:14
Zamość: Rafał Sapuła rektorem WSZiA
Zamość: Rafał Sapuła rektorem WSZiA
Dr n. med. Rafał Sapuła jest nowym rektorem Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu. Z początkiem grudnia zastąpił na tym stanowisku dr Stanisława Wieczorka, który dołączył do Senatu Uczelni. 13.12.2019 11:06    2
Pijany Ukrainiec sprawcą kolizji w Sitańcu (FILM)
Pijany Ukrainiec sprawcą kolizji w Sitańcu (FILM)
Opel i toyota zderzyły się we wtorek (10 grudnia) na wiadukcie w podzamojskim Sitańcu. Do kolizji, jak ustaliła policja, doprowadził 50-letni obywatel Ukrainy. Cudzoziemiec był pijany. 13.12.2019 10:00    2
Tragiczny wypadek w Czarnymstoku. 30-latek nie żyje, młoda kobieta ciężko ranna
Tragiczny wypadek w Czarnymstoku. 30-latek nie żyje, młoda kobieta ciężko ranna
Lekarzom nie udało się uratować życia 30-letniego mężczyzny, który w czwartek (12 grudnia) dachował volkswagenem w miejscowości Czarnystok (gm. Radecznica). Ranna w wypadku została również 22-letnia mieszkanka gminy Zwierzyniec. 13.12.2019 09:36    29    2
Zamość: Małe artystki z MDK nagrodzone za świąteczne kartki
Zamość: Małe artystki z MDK nagrodzone za świąteczne kartki
Blisko 1700 prac ze 185 placówek kultury w całej Polsce nadesłano w tym roku na konkurs „Kartka świąteczna- Boże Narodzenie, Nowy Rok” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach. W gronie laureatów i wyróżnień są wychowanki Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, kształcące swoje talenty w pracowni "Mały Artysta". 13.12.2019 09:06
Zamość: Z więzienia do klubu, czyli bowling służby więziennej
Zamość: Z więzienia do klubu, czyli bowling służby więziennej
Indywidualnie wygrywali, ale drużynowo podium nie zdobyli. Reprezentanci Zakładu Karnego w Zamościu byli gospodarzami VII Zawodów Okręgu Lubelskiego Służby Więziennej w Kręglach. 13.12.2019 08:12    2
Gm. Hrubieszów: Świąteczny konkurs rozstrzygnięty. Kto wykonał najpiękniejsze kartki?
Gm. Hrubieszów: Świąteczny konkurs rozstrzygnięty. Kto wykonał najpiękniejsze kartki?
Prawie 100 bożonarodzeniowych pocztówek wykonali uczestnicy konkursu na najpiękniejszą świąteczną kartkę ogłoszonego przez GOK w Wołajowicach oraz biblioteki w Moniatyczach i Stefankowicach. Już wiadomo, kto wypadł w nim najlepiej. 13.12.2019 08:00
Lubycza i Horyniec razem
Lubycza i Horyniec razem
Marek Łuszczyński, burmistrz Lubyczy Królewskiej, i Robert Sekris, wójt gminy Horyniec-Zdrój, podpisali 28 listopada umowę o współpracy, która dotyczy m.in. rozwoju gospodarczego, kultury i sportu. 13.12.2019 07:07
Hrubieszów: W hołdzie ofiarom Marszu Śmierci
Hrubieszów: W hołdzie ofiarom Marszu Śmierci
2 grudnia w Hrubieszowskim Domu Kultury odbyło się uroczyste spotkanie poświęcone 80. rocznicy Marszu Śmierci chełmskich i hrubieszowskich Żydów. 13.12.2019 07:00    1    1
Potok Górny: Pamiętają o księdzu Błażeju
Potok Górny: Pamiętają o księdzu Błażeju
Mieszkańcy gminy Potok Górny pamiętają o ks. Błażeju Nowosadzie, który 76 lat temu zginął śmiercią męczeńską w miejscowym kościele z rąk Ukraińców. Uroczystości rocznicowe odbędą się 19 grudnia w Potoku Górnym. 13.12.2019 06:03    1
Biłgoraj: Od nowego roku śmieci będą droższe
Biłgoraj: Od nowego roku śmieci będą droższe
19 zł od osoby za segregowane i 38 zł za mieszane. Takie stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi będą obowiązywały w Biłgoraju od stycznia. To o ponad 50 proc. więcej niż do tej pory. Rocznie każdy z domowników zapłaci o 78 zł więcej za opady segregowane i 156 zł za mieszane. Nie wzrośnie za to podatek od nieruchomości. 13.12.2019 06:00    1
Zamość: Andrzej Bubeła wiceprezesem Stowarzyszenia "Kina Polskie"
Zamość: Andrzej Bubeła wiceprezesem Stowarzyszenia "Kina Polskie"
Przez cztery najbliższe lata (2020-2022) Andrzej Bubeła, dyrektor Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu będzie pełnił funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia "Kina Polskie". Został wybrany na to stanowisko podczas 48. Forum Wokół Kina, które od 9 do 12 grudnia odbywało się w Gdyńskim Centrum Filmowym. 13.12.2019 05:30    1    3
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama