Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Biłgoraj: Opieka dla 3-latków. Nowy oddział przedszkolny
Biłgoraj: Opieka dla 3-latków. Nowy oddział przedszkolny
Rodzice 3-letnich dzieci z Biłgoraja mogą zapisywać swoje dzieci do nowego, integracyjnego oddziału przedszkolnego. Został uruchomiony przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Sługi Bożego Księdza prymasa Stefana Wyszyńskiego. 13.01.2020 06:30
Zamość: Święta, święta i po świętach. PGK zabiera choinki
Zamość: Święta, święta i po świętach. PGK zabiera choinki
Co zrobić z bożonarodzeniową choinką, gdy zostanie już rozebrana z ozdób? Tę sztuczną należy schować na rok. A żywą? Można wystawić pod śmietnik. Przyjadą po nią pracownicy Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Zamościu. 13.01.2020 06:00    1
Reklama
Zamość: Wygibasy w bibliotece, czyli fitness w Książnicy Zamojskiej
Zamość: Wygibasy w bibliotece, czyli fitness w Książnicy Zamojskiej
Nową, dość nietypową jak dla takiej placówki ofertę ma Książnica Zamojska. Biblioteka zaprasza na zajęcia fitness. 13.01.2020 05:42
Zamość: WOŚP gra w ZDK
Zamość: WOŚP gra w ZDK
Koncert, licytacje, kawiarenka ze słodkościami i kiermasz z mnóstwem atrakcyjnych fantów - oto kolejna odsłona tegorocznego zamojskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Impreza w Zamojskim Domu Kultury rozpoczęła się o godz. 16. Potrwa do 18. 12.01.2020 17:27    1    2
Zamość: Koniec ginekologii w "starym" szpitalu
Zamość: Koniec ginekologii w "starym" szpitalu
Ten miesiąc jest ostatnim, gdy w Zamojskim Szpitalu Niepublicznym działa oddział ginekologii. Zostaje zamknięty, bo był nierentowny, co roku przynosił straty. Taką decyzję podjęła Rada Nadzorcza Szpitala. 12.01.2020 14:17    6    1
Piłkarski turniej oldbojów w Biłgoraju (ZDJĘCIA)
Piłkarski turniej oldbojów w Biłgoraju (ZDJĘCIA)
Oldboje Tomasovii Tomaszów Lubelski zwyciężyli w Turnieju o Puchar Dyrektora OSiR w Biłgoraju. 12.01.2020 13:55
Zamość: Dzieci i śmieci, czyli ekologia w miejskich przedszkolach
Zamość: Dzieci i śmieci, czyli ekologia w miejskich przedszkolach
Specjalne pojemniki do segregacji odpadów kupiło miasto Zamość. Sprezentuje je przedszkolom, aby dzieci od najmłodszych lat uczyły się zasad ekologicznego gospodarowania śmieciami. 12.01.2020 10:10    1
Biłgoraj: Ferie bez nudy w BCK
Biłgoraj: Ferie bez nudy w BCK
Specjalne seanse filmowe, ale również warsztaty i różne zajęcia planuje organizować w czasie ferii zimowych Biłgorajskie Centrum Kultury. 12.01.2020 09:21
Sitaniec: Mundurowy rozmawiał z dorosłymi o dzieciach
Sitaniec: Mundurowy rozmawiał z dorosłymi o dzieciach
Policjant podczas spotkania z rodzicami w szkole podstawowej w Sitańcu zachęcał do przygotowania dzieci do zimowego wypoczynku. Wskazywał zagrożenia, z jakimi młodzi ludzie mogą się spotkać i informował opiekunów jak postępować, aby ich unikać. Szczególna uwagę zwrócił na niebezpieczeństwa wynikające z nieodpowiedzialnego korzystania z sieci. 12.01.2020 08:27
Policjanci spotkali się z dziećmi w Kozodawach
Policjanci spotkali się z dziećmi w Kozodawach
Policjanci z Hrubieszowa odwiedzili dzieci oraz ich wychowawców ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kozodawach. Na spotkaniu omówiono zasady bezpieczeństwa na drodze oraz podczas codziennych zabaw. 12.01.2020 08:03
Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ awansowali w olimpiadzie
Biłgoraj: Uczniowie LO im. ONZ awansowali w olimpiadzie
Szóstka uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ awansowała do okręgowego etapu XLVI Olimpiady Historycznej. 12.01.2020 07:03
Zamość: Studenci odwiedzili komendę policji
Zamość: Studenci odwiedzili komendę policji
Studenci trzeciego roku Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu odwiedzili zamojską komendę Policji. Spotkanie było dla młodzieży doskonałą okazją do zapoznania się ze specyfiką służby w poszczególnych pionach jednostki oraz poznania procedur doboru do Policji, obejrzenia sprzętu, który policjanci wykorzystują podczas codziennej służby. 12.01.2020 06:15
WOŚP Zamość 2020 trwa! (ZDJĘCIA, FILM)
WOŚP Zamość 2020 trwa! (ZDJĘCIA, FILM)
W całej Polsce jutro, ale w Zamościu już dzisiaj rozpoczął się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncert w Galerii Twierdza trwa od godz. 11. Zakończy się dopiero ok. godz. 17. 11.01.2020 13:51    1    3
Zamość: Charytatywnie w SP nr 10
Zamość: Charytatywnie w SP nr 10
W okresie świat Bożego Narodzenia społeczność Szkoły Podstawowej nr 10 w Zamościu podjęła wiele działań charytatywnych. 11.01.2020 13:06
Gm. Tomaszów Lubelski: Potrzebne starocie na ekspozycję w Ulowie
Gm. Tomaszów Lubelski: Potrzebne starocie na ekspozycję w Ulowie
Stara szkoła w Ulowie została odnowiona i powstało w niej Centrum Kultury Wiejskiej. Jest pomysł, by stworzyć w nim wystawę dawnych sprzętów. 11.01.2020 12:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama