Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 01:29
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Werbkowice: Trzykrotny podpalacz za kratami (TYLKO W GAZECIE)
Werbkowice: Trzykrotny podpalacz za kratami (TYLKO W GAZECIE)
31-latek został zatrzymany w pobliżu palących się traw na łąkach przy ul. Kolejowej w Werbkowicach. Podpalacza rozpoznali druhowie z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Zauważyli, że akcję gaśniczą obserwuje mężczyzna, który wcześniej był kilkakrotnie zatrzymywany za podpalenia. 05.05.2020 11:00    1
Jak oszczędnie podróżować po Polsce?
Jak oszczędnie podróżować po Polsce?
Niewątpliwym jest fakt, że podróże kształcą, rozwijają i poszerzają horyzonty. Podróżowanie staje się ulubionym hobby milionów ludzi na całym świecie. Poznawanie nowych ludzi, kultur i obyczajów może wpłynąć na światopogląd, wzmocnić charakter i dostarczyć wielu cennych doświadczeń. 05.05.2020 11:00
Reklama
Odcisk buta zdradził wandala
Odcisk buta zdradził wandala
Dzielnicowy z Trzeszczan naprawdę zna obywateli ze swojego terenu. Sprawcę dewastacji samochodu ustalił po... odcisku buta pozostawionego na masce. 05.05.2020 10:33    1
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Są 2 nowe przypadki
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Są 2 nowe przypadki
U dwojga mieszkańców powiatu łukowskiego potwierdzono zakażenie koronawirusem. Tym samym liczba przypadków SARS-CoV-2 wzrosła do 375. 05.05.2020 10:10
Trzy promile na dwóch kółkach
Trzy promile na dwóch kółkach
Za jazdę po pijanemu odpowie 37-letni motorowerzysta przyłapany w poniedziałek (4 maja) wieczorem na jeździe po pijanemu. 05.05.2020 09:37
Tomaszowskie: Uwaga, wścieklizna! (TYLKO W GAZECIE)
Tomaszowskie: Uwaga, wścieklizna! (TYLKO W GAZECIE)
Pod koniec kwietnia w Sabaudii, w gminie Tomaszów Lub., znaleziono padłego lisa chorego na wściekliznę. Na baczności powinni mieć się mieszkańcy gminy i miasta Tomaszów Lub. oraz gminy Tarnawatka. 05.05.2020 08:13
Koronawirus w trzech DPS-ach (TYLKO W GAZECIE)
Koronawirus w trzech DPS-ach (TYLKO W GAZECIE)
U kolejnych trzech osób wykryto koronawirusa. To personel Domów Pomocy Społecznej w Szczebrzeszynie, Krasnobrodzie i Majdanie Wielkim (pow. zamojski). 05.05.2020 07:00    4
Kto tu robi sobie jaja? (TYLKO W GAZECIE)
Kto tu robi sobie jaja? (TYLKO W GAZECIE)
Przewodniczący rady gminy Tomaszów Lubelski rozważa napisanie skargi na wójta. Wójt zamierza złożyć skargę na przewodniczącego. Obydwoje są zdenerwowani i rozżaleni. Wzajemne żale mogą się skończyć źle dla gminy. A wszystkiemu winien koronawirus. 05.05.2020 06:33    1
Gm. Łabunie: Gdzie pójdą przedszkolaki? (TYLKO W GAZECIE)
Gm. Łabunie: Gdzie pójdą przedszkolaki? (TYLKO W GAZECIE)
Co dalej z punktem przedszkolnym w Łabuniach? Decyzja w tej sprawie w maju. 05.05.2020 06:06    10    1
Zamieszanie z wyborami (TYLKO W GAZECIE)
Zamieszanie z wyborami (TYLKO W GAZECIE)
W niektórych gminach nie udało się skompletować komisji. Nie wszystkie samorządy chcą współpracować z Pocztą Polską. Na dodatek wciąż nie wiadomo, jak wybory miałyby wyglądać i kiedy się odbyć. 05.05.2020 05:45
Posyłasz dziecko do przedszkola? Przeczytaj "Kronikę Tygodnia" (TYLKO W GAZECIE)
Posyłasz dziecko do przedszkola? Przeczytaj "Kronikę Tygodnia" (TYLKO W GAZECIE)
Jak ja mam te dzieci zabezpieczyć? Jak ja mam powiedzieć dwulatkom, że mają palców do buzi nie wkładać? Zabawek nie oblizywać? Jak powiedzieć Adasiowi, że nie wolno mu się bawić z Zosią, bo nie wolno? Pochować pluszaki? 05.05.2020 05:30    6
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia dostępne już od wtorku
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia dostępne już od wtorku
Wtorek, 5 maja to kolejny dzień, gdy na rynku ukaże się nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jak zawsze znajdziecie u nas bardzo wiele ciekawych tematów. 04.05.2020 18:42
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Już 210 ozdrowieńców
Koronawirus na Lubelszczyźnie. Już 210 ozdrowieńców
Od początku epidemii na Lubelszczyźnie potwierdzono badaniami 373 zakażenia koronawirusem. Na szczęście już 210 osób wyzdrowiało. Jest też 14 ofiar śmiertelnych. 04.05.2020 17:44
Spacer z niespodzianką. 39-latek znalazł w lesie poletko konopi
Spacer z niespodzianką. 39-latek znalazł w lesie poletko konopi
Pewien 39-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów pomógł policji w znalezieniu niewielkiej plantacji konopi indyjskich. Roślinki znalazł w lesie w Uchaniach. 04.05.2020 13:06    3
Fałszywy policjant okradł kobietę. Straciła dużo pieniędzy
Fałszywy policjant okradł kobietę. Straciła dużo pieniędzy
65-letnia mieszkanka jednej z wiosek pod Zamościem uwierzyła oszustowi. Powiedział, że jest policjantem i rozpracowuje grupę hakerów. Kobieta rozpoczęła z nim współpracę i straciła swoje oszczędności. 04.05.2020 11:48
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: A co by było, gdyby powiedzieli: nie damy! Kto by wyleciał? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:28 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Hero Treść komentarza: You glorify the warcrimes of Basaj and say smth about UPA lol. Those who glorifies Basaj warcrimes deserves the revenge of UPA heroes. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:16 Źródło komentarza: Historia: Na tropie Stanisława Basaja „Rysia”. Czy zagadka zostanie rozwiązana? Autor komentarza: Z Treść komentarza: I co w tym niebezpiecznego? Jeśli leżał ileś tam lat, to i dalej by sobie spokojnie leżał. A jeśli ktoś niedawno (co bardziej prawdopodobne - pozbył się akurat w tym miejscu kłopotliwego rekwizytu, to tym bardziej jest niegroźny. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:38 Źródło komentarza: Niebezpieczne zdarzenie nad Jeziorem Białym. Nurek natknął się na niewybuch Autor komentarza: Benia Treść komentarza: 1...dają to biorę, proste... czepiacie sie tych co mu płacą bo sam sobie poborów nie dał. Tak czy nie Data dodania komentarza: 24.06.2026, 13:17 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Skoro jeden lekarz pełni tyle dyżurów w miesiącu, to - tak na chłopski rozum - chyba na oddziałach jest za mało lekarzy. A dlaczego ich brakuje? Czy tylko dlatego, że brak funduszy na rezydentów, czy może brak funduszy na rezydentów wynika z tego, że dzięki temu "starzy" mogą aż tyle zarabiać (tak, tak, nie przeczę, ciężko pracując) na dobrze płatnych dyżurach i praktyce prywatnej? Czy ktoś znający procedury i układy mógłby to naświetlić? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: RENIA Treść komentarza: lekarz który pracuje więcej niż osiem godzin tak jak kierowca prowadzący TIRa powinien być odsuwny od zawodu z ogromną karą pieniężną tu chodzi o zdrowie i życie chorych dzieci kobiet POLAKÓW Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama