Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 12:52
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Piłka nożna: Ambicja to za mało
Piłka nożna: Ambicja to za mało
Graczom Hetmana Zamość w starciu ze Stalą Kraśnik nie można było odmówić ambicji i poświęcenia. Gola na wagę trzech punktów zdobyli jednak przyjezdni. 13.08.2020 10:00    1
Piłka ręczna: Nowe twarze w Padwie
Piłka ręczna: Nowe twarze w Padwie
Padwa Zamość wznowiła treningi. Na inaugurację rozgrywek (19 września) żółto-czerwoni zagrają z AZS UJK Kielce. W kadrze naszego pierwszoligowca doszło do kilku ciekawych zmian. 13.08.2020 09:00
Reklama
Szlakiem drewnianych cerkwi. To skarby architektury
Szlakiem drewnianych cerkwi. To skarby architektury
Cudze chwalicie, swego nie znacie. 13.08.2020 08:06    1    3
Bełżec: Gospodynie poznały sekrety mistrza
Bełżec: Gospodynie poznały sekrety mistrza
Rybacka Lokalna Grupa Działania "Roztocze" zorganizowała dla mieszkańców i restauratorów z powiatu warsztaty kulinarne pn. „Kompozycje potraw restauracyjnych z lokalnego karpia”. Poprowadził je prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni Jarosław Uściński. 13.08.2020 07:06
Zamojskie ulice. Miasto jak zdradliwa kobieta (TYLKO W GAZECIE)
Zamojskie ulice. Miasto jak zdradliwa kobieta (TYLKO W GAZECIE)
Ulicą Bernarda Moranda można przejść od Furty Wodnej wybudowanej w staromiejskich murach aż do Rynku Wielkiego w Zamościu. Warto się tam wybrać. 13.08.2020 06:00    5    1
Wpadł, bo jechał zbyt szybko. Był pijany
Wpadł, bo jechał zbyt szybko. Był pijany
41-latek z gminy Księżpol będzie tłumaczyć się przed sądem. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej za przekroczenie dopuszczalnej w terenie zabudowanym prędkości. Jak się okazało, nie było to jego jedyne przewinienie. Wsiadł za kierownicę na podwójnym gazie, miał w organizmie prawie promil alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. 13.08.2020 05:30
Zamość: Wyjątkowy sklep u Malinowskiej
Zamość: Wyjątkowy sklep u Malinowskiej
Po Leopoldzie Skulskim, Wincentym Witosie, zagadkowej kuli armatniej przyszedł czas na upamiętnienie sklepu galanteryjnego Pawła i Zofii Malinowskich herbu Pobóg. Z inicjatywy dra Łukasza Kota przy ul. Daniłowskiego 1 pojawiła się kolejna tablica pamiątkowa. 12.08.2020 16:06
Tyszowce: W końcu jest nowy wóz
Tyszowce: W końcu jest nowy wóz
Na tę wiadomość czekali latami. I doczekali się. W połowie listopada strażacy z OSP Tyszowce dostaną nowy wóz bojowy. 12.08.2020 14:41    5
Hrubieszów: Kiedy był radnym, pomówił sekretarza  (TYLKO W GAZECIE)
Hrubieszów: Kiedy był radnym, pomówił sekretarza (TYLKO W GAZECIE)
Obecny wiceburmistrz wygrał sądowy proces z byłym radnym. 12.08.2020 13:21    35    11
Roztoczańskie zamyślenia pani Moniki
Roztoczańskie zamyślenia pani Moniki
12 sierpnia to dzień ogólnopolskiej premiery najnowszej książki Moniki Rebizant-Siwiło pt. „Roztoczańskie zamyślenia”. Książkę będzie można kupić m.in. u wydawcy – w księgarni Krzysztofa Bieleckiego „Trio z Roztocza” (Zamość, ul. Grodzka 12, tel. 697 346 771) w cenie 40 zł. 12.08.2020 12:30    1
Szczebrzeszyn: Złodziej z myjni odnalazł się w... areszcie
Szczebrzeszyn: Złodziej z myjni odnalazł się w... areszcie
W miesiąc po kradzieży policjanci ze Szczebrzeszyna ustalili, kto w czerwcu okradł myjnię samochodową. Złodzieja znaleźli w areszcie śledczym w Lublinie. 40-latek bez stałego miejsca zamieszkania trafił tam w lipcu za inne przestępstwo. 12.08.2020 11:42
Dramatyczny wypadek w lesie. Nie żyje 64-letni mężczyzna
Dramatyczny wypadek w lesie. Nie żyje 64-letni mężczyzna
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają, jak to się stało, że ciągnik przygniótł 64-latka. Mężczyzna został tak poważnie ranny, że zmarł. 12.08.2020 11:15
Aż 39 zakażeń koronawirusem na Lubelszczyźnie, m.in. w pow. biłgorajskim, hrubieszowskim, zamojskim
Aż 39 zakażeń koronawirusem na Lubelszczyźnie, m.in. w pow. biłgorajskim, hrubieszowskim, zamojskim
W ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 715 nowych zakażeń SARS-CoV-2. Aż 39 z nich odnotowano w województwie lubelskim. Wśród tych osób są także mieszkańcy powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego i zamojskiego. 12.08.2020 10:36    4    1
Jarczów: Odnowili mogiły żołnierzy września 1939
Jarczów: Odnowili mogiły żołnierzy września 1939
Prace renowacyjne trwały od dwóch lat i kosztowały w sumie ponad 66 tys. zł. Warto było wydać te pieniądze, bo teraz żołnierskie groby na cmentarzu parafialnym w Jarczowie prezentują się dużo lepiej. 12.08.2020 09:06
Piłka nożna: Zasieki na Granicy
Piłka nożna: Zasieki na Granicy
Igros Krasnobród nie dał rady sforsować defensywy Granicy Lubycza Królewska. Remis ucieszył tylko gości. 12.08.2020 08:42
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: myśl samodzielnie Treść komentarza: Ty na prawdę tak myślisz ? myślałem, że tylko stary kaczyński tak plecie, coś ,gdzieś, od kogoś usłyszał i głosi ploty na całą Polskę. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:52 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: wd Treść komentarza: Bo lekarzy jest za mało. A szpitali za dużo, choć dziwnie to brzmi. Stąd tak wysokie zarobki. Jest po prostu popyt, lekarze wybierają w ofertach. I coraz więcej nazwisk z Ukrainy i Białorusi. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:44 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: wad Treść komentarza: Słońce męczy. I nie trzeba szybko jechać. Sporo zależy od wypoczęcia i stanu zdrowia. Niejeden wypadek spowodował ktoś jadący spokojnie poniżej limitu autostradą, tyle że słońce go zmęczyło i monotonia. Czasem warto pojechać dynamiczniej, żeby nie dać się znużeniu. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 10:38 Źródło komentarza: Latem ginie na drogach najwięcej osób. Słońce usypia czujność kierowców Autor komentarza: ale jaja Treść komentarza: Kondolencje Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:32 Źródło komentarza: Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska otrzymała zielone światło od rady miejskiej Autor komentarza: Haha Treść komentarza: Wody brak a wszystkie 3 tamy otwarte PATOLOGIA władzy Data dodania komentarza: 26.06.2026, 09:31 Źródło komentarza: Nasila się kryzys wodny w gminie Hrubieszów. "Krany mogą wyschnąć" Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Wcześniej za TFuSSka sprzedawali skórki teraz mordują na SORach. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 05:35 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie
Reklama
Reklama
Reklama