Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 18:51
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Szkoła i koronawirus. Jak to wygląda w Zamościu?
Szkoła i koronawirus. Jak to wygląda w Zamościu?
Ma być bezpiecznie. A jak będzie? To się okaże. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny. Jak do nauki w dobie epidemii są przygotowane szkoły w Zamościu? Jak wspiera je samorząd? 31.08.2020 08:17    1
Rusza ciekawy cykl imprez. Na początek Skiba i Lipińska
Rusza ciekawy cykl imprez. Na początek Skiba i Lipińska
Biłgorajskie Centrum Kultury startuje z nowym cyklem wydarzeń artystycznych. To będą koncerty pod wspólnym hasłem "W cieniu muzyki". Pierwszy już w piątek, 4 września, o godz. 19.30. Wstęp wolny. 31.08.2020 08:00
Reklama
Gm. Telatyn: Moc atrakcji dla seniorów. Byli w Częstochowie i Ogrodzieńcu (ZDJĘCIA)
Gm. Telatyn: Moc atrakcji dla seniorów. Byli w Częstochowie i Ogrodzieńcu (ZDJĘCIA)
W dniach 25-26 sierpnia seniorzy z gminy Telatyn byli na wycieczce w Częstochowie i Ogrodzieńcu. 31.08.2020 07:11
Hrubieszów: Zatrzymać koronawirusa. Miasto wspiera szkoły
Hrubieszów: Zatrzymać koronawirusa. Miasto wspiera szkoły
Takimi urządzeniami można w krótkim czasie i bardzo dokładnie dezynfekować pomieszczenia. Generatory ozonu będą używane w hrubieszowskich szkołach. Kupiło je miasto. 31.08.2020 07:00    3    2
Tomaszów Lubelski: Już się napracował. Dyrektor na emeryturze
Tomaszów Lubelski: Już się napracował. Dyrektor na emeryturze
Ma za sobą wiele, wiele lat pracy zawodowej, ostatnie jako dyrektor w tomaszowskim starostwie. Teraz Janusz Pikuła odchodzi na zasłużoną emeryturę. 31.08.2020 06:06    8    14
Zamość: Wypadek na ul. Zamoyskiego. 61-latek potrącony na pasach
Zamość: Wypadek na ul. Zamoyskiego. 61-latek potrącony na pasach
To tzw. bezpieczne przejście dla pieszych, a mimo tego doszło na nim do wypadku. Pod koniec zeszłego tygodnia na pasach na ulicy Zamoyskiego został potrącony 61-letni mężczyzna. 31.08.2020 05:57
Płyn dezynfekcyjny, maseczki i termometry
Płyn dezynfekcyjny, maseczki i termometry
Rozpoczyna się rok szkolny. We wszystkich szkołach będą przestrzegane rygory sanitarne.Potrzebne będą środki ochrony indywidualnej.Do komendy PSP w Zamościu dotarł transport takich środków dla szkół. 30.08.2020 11:07
Wzrost zakażeń na Lubelszczyźnie!
Wzrost zakażeń na Lubelszczyźnie!
69 nowych przypadków na Lubelszczyźnie. w Tym 26 na Zamojszczyźnie. 631 w kraju. 30.08.2020 10:35    3    2
16 nowych przypadków zakażeń na Lubelszczyźnie, 759 w  kraju.
16 nowych przypadków zakażeń na Lubelszczyźnie, 759 w kraju.
Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 29.08.2020 10:37
Po robocie gul, gul, gul
Po robocie gul, gul, gul
Ktoś w ub. tygodniu włamał się do lodówki barowej stojącej w restauracyjnym ogródku na zamojskiej Starówce. Zabrał alkohol i soki do drinków. Już wiadomo, kto to był. Nawet udało się odzyskać część alkoholu, choć sporo wypił od razu "po robocie". 28.08.2020 13:25
Marokańczyk i Hindus przepłynęli przez Bug
Marokańczyk i Hindus przepłynęli przez Bug
26 sierpnia funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Horodle oraz Zbereżu, pełniący służbę na "zielonej granicy", zatrzymali dwóch cudzoziemców, którzy nielegalnie przekroczyli ukraińsko-polską granicę. 28.08.2020 13:11    3
Ich troje z mandatami
Ich troje z mandatami
Było ich troje. Przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Na trzy miesiące stracili prawo jazdy, otrzymali mandaty i punkty karne. 28.08.2020 10:52    1
Marijka z zamojskich kresów (TYLKO W GAZECIE)
Marijka z zamojskich kresów (TYLKO W GAZECIE)
Dziewczyna ma regularne rysy i pięknie upięte włosy. Na szyję założyła mnóstwo korali. Jest ich tak dużo, że wydaje się, iż ograniczają one swobodę jej ruchów. Ma na sobie także porządne buty, fartuszek i bluzkę z wyszywanymi rękawami. Patrzy przed siebie, w stronę fotografa. Zapewne umarła młodo. Na jej nagrobku nie umieszczono jednak daty narodzin i śmierci. 28.08.2020 10:37    5
Są nowe zakażenia
Są nowe zakażenia
Na Lubelszczyźnie przybyło 27 zakażeń. W tym 4 w pow. hrubieszowskim. W kraju 791. 28.08.2020 10:35
Co się stało z 69-latkiem?
Co się stało z 69-latkiem?
Ostatni raz widziano go 25 sierpnia około godz. 20 w miejscowości Białowody. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do miejsca zamieszkania. 28.08.2020 09:31
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama