Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 23:08
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
Zamość: Wyłamał drzwi, splądrował mieszkanie, właścicielowi groził śmiercią
Zamość: Wyłamał drzwi, splądrował mieszkanie, właścicielowi groził śmiercią
45-latkowi z Zamościa grozi nawet 8 lat więzienia. Na proces i wyrok poczeka za kratkami. Został zatrzymany za to, co zrobił nocą z wtorku na środę (8/9 września). 11.09.2020 11:48    1    3
Zamość ma flagę już ćwierć wieku
Zamość ma flagę już ćwierć wieku
Minęło 25 lat od momentu, gdy Zamość ma swoją flagę. Uroczystość z okazji jubileuszu odbyła się w czwartek, 10 września. 11.09.2020 11:13    4
Reklama
Sporo nowych przypadków koronawirusa w regionie
Sporo nowych przypadków koronawirusa w regionie
W ciągu ostatniej doby na Lubelszczyźnie potwierdzono 26 nowych zakażeń SARS-CoV-2. W całej Polsce przybyło ich 594. 11.09.2020 10:35    1    1
Hrubieszów: Święto Strzelca Konnego już w ten weekend (PROGRAM)
Hrubieszów: Święto Strzelca Konnego już w ten weekend (PROGRAM)
Z inicjatywy Szwadronu Ziemi Hrubieszowskiej im. 2 Pułku Strzelców Konnych w nadchodzący weekend (12-13 września) odbędzie się w Hrubieszowie VI Święto Strzelca Konnego. Organizację wydarzenia wspiera Lubelska Fundacja Niepodległości, a patronatem objął je prezydent Andrzej Duda. 11.09.2020 09:18    3    7
Krynickie Szuwarki zapraszają. Dołącz do zespołu
Krynickie Szuwarki zapraszają. Dołącz do zespołu
Na piątek, 11 września zaplanowano pierwsze, organizacyjne spotkanie starych i nowych członków zespołu Krynickie Szuwarki. Dołączyć do niego mogą wszyscy chętni, a zwłaszcza młodzież i dzieci od 10 lat. 11.09.2020 08:30
Jarczów: SOK już po remoncie. Jest pięknie! (ZDJĘCIA)
Jarczów: SOK już po remoncie. Jest pięknie! (ZDJĘCIA)
Wczoraj (czwartek, 10 września) odbył się końcowy odbiór prac remontowych zrealizowanych w Samorządowym Ośrodku Kultury w Jarczowie. Placówka bardzo się zmieniła. Prezentuje się świetnie. 11.09.2020 08:00
Gm. Werbkowice: Trwa remont powiatowej drogi. Płaci starostwo
Gm. Werbkowice: Trwa remont powiatowej drogi. Płaci starostwo
Umowa została podpisana pod koniec sierpnia i prace przy remoncie drogi powiatowej w gminie Werbkowice ruszyły. 11.09.2020 07:06    6    11
Markowe teksty, czyli felieton sportowy Marka Sztochela
Markowe teksty, czyli felieton sportowy Marka Sztochela
Na początku sierpnia „Przegląd Sportowy” poinformował o tym, że naukowcy z Los Alamos National Laboratory w Nowym Meksyku przeanalizowali ponad 300 tysięcy meczów rozegranych w USA i Europie, w pięciu sportach zespołowych: futbolu amerykańskim, hokeju, koszykówce, baseballu i piłce nożnej. 11.09.2020 07:00    2
Śladami dawnych tajemnic (TYLKO W GAZECIE)
Śladami dawnych tajemnic (TYLKO W GAZECIE)
Cudze chwalicie, swego nie znacie... 11.09.2020 07:00    16    17
Obsza: Kto po śmieci?
Obsza: Kto po śmieci?
Od 1 września odbiorem odpadów komunalnych od mieszkańców gm. Obsza zajmuje się Spółdzielczy Zakład Gospodarczy z Józefowa. Umowa obowiązywać będzie tylko do końca roku. 11.09.2020 06:19
Zamość: Bądź Eko, bądź z nami
Zamość: Bądź Eko, bądź z nami
Przez wiele tygodni w naszej akcji „Bądź Eko w Zamościu” prezentowaliśmy inicjatywy proekologiczne zgłoszone przez szkoły, przedszkola, stowarzyszenia i wspólnoty mieszkaniowe. Wspólnie z firmą Veolia, Urzędem Miasta w Zamościu, PGK sp. z o.o. w Zamościu oraz firmą Airly zapraszamy Was w sobotę 12 września na piknik ekologiczny w Zamościu, podczas którego rozdamy nagrody naszym laureatom. 11.09.2020 05:42    1    1
Gm. Zamość: Miała telefon od oszusta. Cudem uratowała oszczędności
Gm. Zamość: Miała telefon od oszusta. Cudem uratowała oszczędności
O sporym szczęściu może mówić 56-letnia mieszkanka gminy Zamość. Uwierzyła oszustowi, który podawał się za funkcjonariusza CBA. W ostatniej chwili, dzięki interwencji policji, zdołała uratować swoje pieniądze. 11.09.2020 05:32
Gm. Hrubieszów: Droga do Kułakowic po remoncie
Gm. Hrubieszów: Droga do Kułakowic po remoncie
Zakończył się remont odcinka gminnej drogi do Kułakowic w gm. Hrubieszów. 10.09.2020 16:03    2    1
Hrubieszów: Szpital robi testy na SARS-CoV-2 za pieniądze. Ile to kosztuje?
Hrubieszów: Szpital robi testy na SARS-CoV-2 za pieniądze. Ile to kosztuje?
Żeby zrobić badanie na obecność koronawirusa za darmo, trzeba mieć skierowanie. Ale można też przeprowadzić test bez tego. Tyle, że trzeba zapłacić. Informuje o tym dyrekcja szpitala w Hrubieszowie. 10.09.2020 14:03    16    10
Ukradł chłopakowi czapkę. Poważna kara dla 19-latka
Ukradł chłopakowi czapkę. Poważna kara dla 19-latka
Jechali tym samym busem. 19-latkowi najwyraźniej spodobała się czapka 15-latka. Więc po prostu zerwał ją chłopakowi z głowy, a później jeszcze groził. Policja zatrzymała złodzieja. Młody człowiek musi się liczyć z poważną karą. 10.09.2020 13:00    2
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama