Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 07:37
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Artykuły

Reklama
Zamość: PGK zbiera elektrośmieci
Zamość: PGK zbiera elektrośmieci
W tym miesiącu zamojskie PGK prowadzi mobilną zbiórkę elektrośmieci i odpadów wielkogabarytowych. 04.10.2020 09:15
Czy wiecie, że...
Czy wiecie, że...
Kilka ciekawostek z Zamościa i okolic. 04.10.2020 08:21
Reklama
Tuzin medali dla tomaszowian
Tuzin medali dla tomaszowian
Pierwszego dnia siedem, drugiego pięć. To dorobek medalowy zawodników MULKS Grupa OSCAR Tomaszów Lubelski w kolejnym etapie Pucharu Polski PZN Marve CUP 2020. 04.10.2020 07:32
Gm. Rachanie: Siemierz bliżej scalenia gruntów
Gm. Rachanie: Siemierz bliżej scalenia gruntów
Mieszkańcom Siemierza (gm. Rachanie) wreszcie udało się podjąć uchwałę o szacowaniu gruntów. To ważny krok w postępowaniu scaleniowym. 04.10.2020 06:50    2
Tereszpol: Folkowa jesień z biblioteką i KGW
Tereszpol: Folkowa jesień z biblioteką i KGW
W niedzielne popołudnie (27 września) Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich "Zygmuncianki" zorganizowała "Folkową jesień". 03.10.2020 16:00
Celnicy upuścili nieco krwi. Na zdrowie
Celnicy upuścili nieco krwi. Na zdrowie
Przy oddziałach celnych w Hrubieszowie i Chełmie zorganizowano zbiórki krwi. Do akcji włączyli się również funkcjonariusze innych służb mundurowych. 03.10.2020 14:24
Dzieci i pszczoły to nasza przyszłość - projekt podsumowany (ZDJĘCIA)
Dzieci i pszczoły to nasza przyszłość - projekt podsumowany (ZDJĘCIA)
We wtorek, 29 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Podhorcach odbyło się oficjalne zakończenie i podsumowanie projektu ,,Dzieci i pszczoły naszą przyszłością". Przybyło wielu gości, m.in. wójt Marzena Czubaj-Gancarz, opiekun projektu Magda Parzyszek z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, dyrektor SP w Typinie Anna Truś, dyrektor GOK w Podhorcach Mateusz Ochwat oraz nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. 03.10.2020 13:06
Zamość: Dwa ogniska koronawirusa w szpitalu "papieskim"
Zamość: Dwa ogniska koronawirusa w szpitalu "papieskim"
Nie tylko w administracji, ale również w Oddziale Gastroenterologii Szpitala Jana Pawła II w Zamościu wykryto ognisko koronawirusa. Zakażenie potwierdzono u 11 osób, z których 6 jest leczonych z powodu COVI-19 w szpitalu. 03.10.2020 12:18    8    3
Dziecko stało za balustradą balkonu, dzielnicowy wspiął się po rynnie
Dziecko stało za balustradą balkonu, dzielnicowy wspiął się po rynnie
To była błyskawiczna akcja, bo każda sekunda miała znaczenie. 3-letnia dziewczynka stała za balustradą balkonu na drugim piętrze bloku. Policjant, by ją ratować, wspiął się po rynnie. 03.10.2020 10:54    2
Kolejny rekord koronawirusa. Na Lubelszczyźnie 116 nowych przypadków
Kolejny rekord koronawirusa. Na Lubelszczyźnie 116 nowych przypadków
Kolejny dzień z rekordową liczbą nowych przypadków koronawirusa w Polsce. Ostatniej doby odnotowano ich 2367, z czego 116 na Lubelszczyźnie. W Warszaiwe zmarł 36-latek z COVID-19. Nie miał chorób współistniejących. 03.10.2020 10:31    1
Typer Kroniki Tygodnia
Typer Kroniki Tygodnia
Dzisiaj wyniki weekendowych spotkań typuje Bogusław Kudelski z Granicy. 03.10.2020 09:06    1
Markowe teksty, czyli felieton sportowy Marka Sztochela
Markowe teksty, czyli felieton sportowy Marka Sztochela
Trzeba było czekać aż do dziewiątej kolejki, by „najciekawsza liga świata” zaczęła się robić naprawdę najciekawsza. Do tej pory bardzo rzadko kiedy zespoły „pierwszej prędkości” miały okazję potykać się ze sobą. 03.10.2020 08:22
Sterty śmieci przy drodze. Już wiedzą, kto je wyrzucił (ZDJĘCIA)
Sterty śmieci przy drodze. Już wiedzą, kto je wyrzucił (ZDJĘCIA)
Tej osobie pewnie nie chciało się płacić za wywóz odpadów. Wpadła więc na pomysł, by śmieci pozbyć się "na lewo". Worki pełne nieczystości wylądowały tuż przy jezdni na trasie między rabinówką a Jeziernią w gminie Tomaszów Lubelski. 03.10.2020 07:39    2
Hrubieszów ma swoich ambasadorów
Hrubieszów ma swoich ambasadorów
Anna Dąbrowska, Antoni Czerniak, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej, 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy, przedsiębiorstwo Pryzmat i Bar Restauracja "U chłopa" to nowi Ambasadorzy Hrubieszowa. 03.10.2020 07:30    2    1
Tomaszów Lubelski: Mają pieniądze na remont cerkwi
Tomaszów Lubelski: Mają pieniądze na remont cerkwi
Prawosławna parafia w Tomaszowie Lub. otrzymała ponad 1,5 mln zł dofinansowania na dokończenie prac konserwatorskich, restauratorskich i budowlanych. 03.10.2020 06:18
Reklama Drosed
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Słuchajcie barany Czy wy nie widzicie że to reżim Tuska niszczy Polskę?Wypisujecie takie idiotyzmy że szok Data dodania komentarza: 26.06.2026, 22:07 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Z Treść komentarza: Szpital to nie biuro, ani fabryka gwoździ, a praca lekarza to nie jest taka zwykła praca, tylko rodzaj służby. Tak, tak, przecież to Służba Zdrowia. A tam, gdzie jest służba, 24-godzinne dyżury to normalna rzecz. Data dodania komentarza: 26.06.2026, 19:35 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Emerytka . Treść komentarza: Taka jest prawda bo widze to na codzien w mojej rodzinie ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:38 Źródło komentarza: Debata w SP7 w Zamościu: czy szkoła bez telefonów jest możliwa? Autor komentarza: Miejscowy 48L. Treść komentarza: PiSuaru patologia reka ,reke myje nie dadza sie sprzedac . Jak takie dranstwo moze tyle zarabiać ! Wytłumaczenie bezszczelne patologi bo brakuje lekarzy ! Cała mafia oszustow w tych stronach pozostała i sie panoszą na wysokich stanowiskach . Wstyd i hanba ludzi bez ambicji na ścianie wschodniej skad pochodze i nie da sie na to patrzec ze narod ich tutaj jeszcze popiera . Zrobiono im pranie mozgu i zachowuja sie jak sekta . Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:33 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: Ocena . Treść komentarza: Truteń patologi 8- letniej mafii jaka pastwiła sie oszustwami na niespotykana skale szukaja oszczerstw aby tylko wygrac wybory , gdyż brakuje im wypasionego koryta i powrotu oszustow z zagranicy . A czlowiek z tv . Zero to blazen propagandy pisowskiej jak Republika i w Polsce 24 pod dyktatura czlowieka z Żoliborza . Hipokryto hańby ! Data dodania komentarza: 26.06.2026, 17:06 Źródło komentarza: „Tam giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Szokujące słowa byłego ordynatora szpitala w Warszawie Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Brak słów na obecne zarządzanie ...nic się nie da bo to bo tamto a kasa na stołki leci a co mają powiedzieć mieszkańcy którzy nie mają tu pracy??? Data dodania komentarza: 26.06.2026, 16:35 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki
Reklama
Reklama
Reklama