Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 15:11
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Artykuły

Reklama
ZUS szkoli online
ZUS szkoli online
Biłgorajski oddział ZUS zaprasza na najnowsze szkolenia. Wszystkie odbędą się online. Zakład przypomina też o e-wizytach. 16.11.2021 15:58    3
Zamość: Nie żyje Sebastian Paul
Zamość: Nie żyje Sebastian Paul
Zmarł Sebastian Paul, dyrektor zamojskiej delegatury Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Miał 31 lat. 16.11.2021 15:36    18    15
Reklama
Tomaszów Lubelski: Symboliczny ogień
Tomaszów Lubelski: Symboliczny ogień
„Ogień Niepodległości” przywieźli do Tomaszowa Lub. z Kostiuchnówki na Ukrainie członkowie Tomaszowskiego Szwadronu im. 1 Pułku Kawalerii KOP i Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej. 16.11.2021 14:25
Starcie na granicy. Polska policja użyła armatek wodnych
Starcie na granicy. Polska policja użyła armatek wodnych
W polskich funkcjonariuszy rzucano kamieniami i granatami hukowymi. MON podaje, że koczujący na granicy uchodźcy zostali w nie wyposażeni przez białoruskie służby. Jeden z naszych żołnierzy jest ranny. 16.11.2021 14:18    3
Kochanie, pozwól, że zanotuję...
Kochanie, pozwól, że zanotuję...
To był ten dzień. Dzień, w którym zaczęłam śledzić własnego męża. 16.11.2021 13:00
Napadli 21-latka gdy spał, pobili, zdemolowali mieszkanie i uciekli
Napadli 21-latka gdy spał, pobili, zdemolowali mieszkanie i uciekli
Do 5 lat więzienia grozi trzem mężczyznom podejrzanym o pobicie i napaść na 21-latka z gminy Zwierzyniec. Napastnicy wdarli się dojego domu, gdy spał. Pobili mężczyznę, zdemolowali mieszkanie i uciekli. Wszyscy zostali już zatrzymani. 16.11.2021 12:41
Sukcesy zawodników ju jitsu ze Szczebrzeszyna
Sukcesy zawodników ju jitsu ze Szczebrzeszyna
Kilkakrotnie stawali na podium, a także zajmowali miejsca tuż poza nim zawodnicy Klubu Bushido Szczebrzeszyn podczas II Otwartych Mistrzostwach Polski Combat Ju Jitsu. Zawody odbyły się w sobotę, 13 listopada w Niepołomicach. 16.11.2021 11:28    1
Koronawirus: Prawie 15 tysięcy chorych w szpitalach, zmarło ponad 280 osób
Koronawirus: Prawie 15 tysięcy chorych w szpitalach, zmarło ponad 280 osób
Mamy w Polsce 16 590 nowych, potwierdzonych testami przypadkówSARS-CoV-2. Zmarło 282 pacjentów z COVID-19. Tylko w ciągu ostatniej doby liczba zajętych łóżek covidowych wzrosła o 783. 16.11.2021 10:33    4    1
XIII Spotkania Akademickie w Bukowinie
XIII Spotkania Akademickie w Bukowinie
W niedzielę, 14 listopada w Bukowinie odbyły się XIII Spotkania Akademickie, organizowane przez Akademię Zamojską i Stowarzyszenie na rzecz Bukowiny. 16.11.2021 10:00    6    10
Hrubieszów: Na Huczwie powstanie zalew
Hrubieszów: Na Huczwie powstanie zalew
Państwowe Gospodarstwo Wodne "Wody Polskie" opracuje koncepcję budowy zbiornika wodnego na Huczwie w Hrubieszowie. 16.11.2021 09:00    29    2
Gm. Biszcza: Błotem oblepiony padł pod sklepem
Gm. Biszcza: Błotem oblepiony padł pod sklepem
Dojechał pod sklep i padł. Był cały oblepiony błotem, podobnie jak jego quad. Nie wiedział, gdzie się znajduje, ale nie omieszkał wspomnieć mundurowym, że rozpoczął się długi weekend. Mowa o 40-latku, który miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. 16.11.2021 08:30
Zmarł Kamil Durczok. Znany dziennikarz miał 53 lata
Zmarł Kamil Durczok. Znany dziennikarz miał 53 lata
Popularność zyskał jako prowadzący czołowych programów informacyjnych w TVP i TVN. Pochodzący z Katowic dziennikarz zmarł we wtorek. 16.11.2021 08:05    3
Hrubieszów: Jednak będzie referendum?
Hrubieszów: Jednak będzie referendum?
Na początku listopada Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie uchylił postanowienie komisarza wyborczego w Zamościu, który w sierpniu odrzucił wniosek mieszkańców powiatu o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania Rady Powiatu Hrubieszowskiego. Jeżeli komisarz wyborczy nie zaskarży wyroku i ten się uprawomocni, do referendum może dojść na początku przyszłego roku. 16.11.2021 08:00    12    12
Zamość: Co z mandatem Andrzeja Wnuka?
Zamość: Co z mandatem Andrzeja Wnuka?
Wygasić mandat Andrzeja Wnuka jako prezydenta Zamościa czy nie wygaszać? Komisarz wyborczy nie podjął jeszcze decyzji w tej sprawie. Czeka na istotne dla niego opinie. 16.11.2021 07:48    11    3
Tomaszów Lubelski: Podaruj fanty na loterię
Tomaszów Lubelski: Podaruj fanty na loterię
Ola, Elwira, Sylwia, Paula i Aneta prowadzą na Facebooku grupy, na których zbierają pieniądze na leczenie Marcela Hałasy i Mateusza Knapa. Przy okazji Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych, które odbędą się 27 listopada w Tomaszowie, dziewczyny chcą zorganizować pierwszą akcję charytatywną poza Internetem. Proszą o podarowanie fantów na loterię. 16.11.2021 07:00
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: To ilu biednym dzieciom już pomogłaś? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:50 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: mieszkaniec Treść komentarza: A jak tam sprawy sądowe? Konkretnie chodzi mi o aferę z zakupem paliwa dla karetek. Nie po myśli dyrektora, że temat ucichł? Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:49 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek” Autor komentarza: były prawownik Treść komentarza: Pan dyrektor na dzień dobry obciął premie pracownikom, to się na pensję uzbierało. Data dodania komentarza: 28.06.2026, 06:47 Źródło komentarza: Zarząd Powiatu nie przyjął rezygnacji dyrektora szpitala w Tomaszowie. Cenią jego pracę Autor komentarza: teraz mądry ? Treść komentarza: Co zrobili dobrego ministrowie PIS w ciągu 8- miu lat.Radziwił, Szumowski, Cieszyński, Niedzielski, Sojka ??? Maseczki, agregatory, zastraszanie lekarzy, zwalnianie itd....... Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:13 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: znowu nagonka PISu Treść komentarza: Praca na 8 godzin, nagle przywożą na blok pacjenta z wypadku, operacja, ale juz 16.00, więc lekarze zbierają się do domu a pacjent ???? nie ma wyjścia ,musi czekać do jutra. TEGO CHCECIE ? Data dodania komentarza: 27.06.2026, 15:05 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: Najważniejszy pacjent Treść komentarza: Czy Przychodnię Rodzinną w Hrubieszowie też "przejmiecie"? przecież można być lekarzem rodzinnym jednocześnie na dyżurze w pogotowiu, Izbie przyjęć czy też na oddziele + dyżur telefonicznie nie mówiąc już o wizytach prywatnych. Ilu jest takich lekarzy? Najwyższy czas dać miejsca młodym lekarzom. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 13:54 Źródło komentarza: Lekarze z Tomaszowa Lubelskiego mają dość hejtu. „Za każdym lekarskim fartuchem stoi człowiek”
Reklama
Reklama
Reklama