Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 00:57
Reklama

Do ostatniej kolejki

Sytuacja w tabeli czwartoligowej grupy II wskazuje, że w drugim sezonie z rzędu Gryf Gmina Zamość będzie zabiegał o uniknięcie degradacji do klasy okręgowej, występując w grupie spadkowej.
Do ostatniej kolejki

Gryf Gmina Zamość zapowiada walkę o pozostanie w IV lidze na następny sezon. – Do wiosennych meczów ligowych przystąpimy nieco osłabieni, dlatego spodziewamy się trudnej walki o utrzymanie się w gronie czwartoligowców. Liczymy na to, że jednak pozostaniemy w IV lidze, ale spodziewamy się trudnej rywalizacji, tak jak w poprzednim sezonie, do ostatniej kolejki rozgrywek – mówi Sebastian Luterek, szkoleniowiec zespołu piłkarskiego z gminy Zamość.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Magi 29.03.2022 09:10
Zainteresowania brak bo ten klub jest sztucznym tworem i nikt się z tym klubem nie utozsamia

Obserwatorr 18.03.2022 19:53
Do ostatniej kolejki to te wszystkie piłkarzyny i trenery będą pić. Poziom grania żenujący, zainteresowania brak, ale oni zdają się tego nie zauważać. Powodzenia.

ks 16.03.2022 22:48
a może coś o Prezesie Zamość?

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AntypisTreść komentarza: Co za debilizm miliony wydawać na 20 metrowy beton wał na wale przeznaczycie te pieniądze na skate park będzie więcej atrakcjiData dodania komentarza: 01.07.2022, 22:56Źródło komentarza: Wolica Śniatycka: To będzie ogromny pomnik! Czy zostanie atrakcją turystyczną?Autor komentarza: SzwagierTreść komentarza: No niestety. Miączyn nie do ruszenia hahahaData dodania komentarza: 01.07.2022, 20:14Źródło komentarza: Kto odchodzi? Kto przychodzi? Zmiany w parafiach w regionie [LISTA]Autor komentarza: Mieszkaniec gminyTreść komentarza: Jestem bardzo Ciekaw kto stał za powstrzymaniem zamknięcia szkoły. Rodzice dzieci uczących się w łączonych klasach czy bardziej pracownicy szkoły. Nawiązując do informacji jakie zabrałem na ten temat najbardziej niezadowolony jest jeden Pan który miał w szkole 2 ( woźny, palacz) praca pod domem... Żyć nie umierać... Ale szkoda tych dzieci które były opóźnione poprzez łączone klasy. PozdrawiamData dodania komentarza: 01.07.2022, 19:22Źródło komentarza: W gminie Tarnawatka zostaje tylko jedna szkołaAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Artysta Łukasz kiedyś śpiewał na różny.ch scenach i dorobek ma bardzo bogaty, miło, że dotarł też do HrubieszowaData dodania komentarza: 01.07.2022, 17:03Źródło komentarza: Hrubieszów: Łukasz Zagrobelny zagra na powitanie wakacjiAutor komentarza: Waldek KusTreść komentarza: Teraz Złoci Jubilaci do godów Dębowych to już szybko zleci, Wszystkim zdrowia życzę.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:47Źródło komentarza: Gorajec/Dzielce: Złote pary na złotych godachAutor komentarza: Szkolny kabaretTreść komentarza: No właśnie. Dobry uczeń nauczy się bez korepetycji. Bo jest dobry.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 16:39Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieci
Reklama